Tales From Windy Meadow - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD

Başlatan OyunPLAYHD, 23 Aralık 2018, 03:42:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Windy Meadow'dan Tales, rahatlık ve melankoliyi harmanlayan eşsiz bir fantastik görsel roman.
Rüzgarlı çayır ücretsiz indir masallar
Windy Meadow PC'den Masallar Oyun Genel Bakış:
Windy Meadow'dan Tales, Moral Anxiety Studio tarafından geliştirildi ve yayınlandı. 20 Aralık 2018'de serbest bırakıldı.
Windy Meadow olarak bilinen küçük bir köy zengin ya da ünlü olmayabilir, ancak daha da değerli bir şey sunuyor: uyum. Muhteşem manzaralar, ormanın sakinliği, yumuşak nehirler ve bereketli topraklar... Canavarlar ve ejderhalar bile genellikle mesafelerini koruyor gibi görünüyor.
Bununla birlikte, burada herkes barış bulamaz. Üç gencin geleceği ile ne yapacaklarına karar verme zamanı geldi. Ve onların istediğinden daha erken gerçekleşiyor.
Köyün en iyi avcısı olan Vena, ailesiyle birlikte kalacak mı? Uzak ticari lonca tarafından sunulan kazançlı işi almak daha mı iyidir?
Windy Meadow Torrent İndirme Tales
Anahtar Fetures:
  • Üç iç içe geçmiş hikaye. 2,5 saat boyunca çözmek için kendi sorunları ile üç kahraman olarak oynamak için. Her rota farklı ruh halleri, konular ve bakış açıları sunar ve hepsi dramatik ve son bölümü paylaşır.
  • Çok sayıda yan karakter. Değişken kişilikleri ve karmaşık ilişkileri bu topluluğun yaşadığını ve sevindiğini hissettiriyor.
  • Sürükleyici, ayrıntılı bir köy. Birden fazla binaya ve dış mekana gidip oyun boyunca nasıl değiştiğini görüyorsunuz. Dikkatli bir şekilde düşünülen fantazi, hem diyaloglarda hem de görsellerde yansır.
  • Seçimler önemlidir. Seçim şeklindeki sonlar oyunun atmosferini büyük ölçüde değiştirirken küçük kararlar bile diyalogları, olayları ve kahramanlarının diğer karakterler tarafından nasıl algılandığını etkiler.
  • Kalp ısınma sahneleri. Rengarenkçe desteklenen melankoli ve coziness karışımı...
Windy Meadow PC'den Çatlak Masalları

Linkback: Tales From Windy Meadow - Türkçe Oyun Paylaşım Merkezi - OyunPLAY HD
  • Gösterim 1,347 
  • Pc Oyun Bölümü
  • 0 Yanıtlar


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap


Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

Benzer Konular (5)


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz