Framework-res.apk yüzünden telefon kısıtlandı lüften yardım edin

Başlatan Fuul oyun, 12 Nisan 2016, 04:06:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba arkadaşlar geçen gün t50 telefonumda batarya göstergesini değiştirmek için bu sitede bi makale okudum framework-res.apk yı kurun demişti ben de kurdum kurmaz olaydım. Telefonda paylaş tuşuna basınca hangi uygulamadaysam o uygulamayı kapatıyor. Apk yüklemeye çalıştığımda paket yükleyici durduruldu diye hata veriyor ve diğer uygulamaları kaldırmak için uygulamalar bölümünde herhangi bi uygulamaya dokununca ayarlar durduruldu diye hata veriyor. Uygulamalar bölümünde android sistemi diye bi uygulama eklendi muhtemelen onun yüzünden kaldırmaya çalışınca da telefon fast reboot yapıyo sadece telefon şifresini giriyorum pin kodunu girme bölümü gelmiyor. Güvenli modda da denedim turkcell arayüz durduruldu diye hata verio bildirim panelinden ayarlara girmeye çalıştım ayarları da durduruyo. Hiçbir şekilde kaldıramdım google play den de uygulama yükleyemiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum format atmak istemiyorum bi de telefon root lu recovery bölümünden hard reset atsam sorun çıkar mı?

Arka arkaya gönderdiğiniz için mesajlar birleştirildi: 14 Şžubat 2016, 16:21:51
Bu arada twrp yok sadeve root kendi recovery si

Linkback: Framework-res.apk yüzünden telefon kısıtlandı lüften yardım edin
  • Gösterim 1,220 
  • Turkcell T50 ZTE Blade Vec 4G LTE-A   
  • 0 Yanıtlar

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious