Singles 2: Triple Trouble İndir

Başlatan OyunPLAYHD, 04 Aralık 2018, 22:31:42

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


"Sonunda gerçek yaşamları da simule etmeyi akıl ettiler". Bu cümle 2000 yılında çıkan Sims'in ardından defalarca söylenmiştir. Öyleki insanlar bilgisayarlarının başında yeri geldi savaştılar, yeri geldi çeşitli spor organizasyonlarına katıldılar ve bazı anlar oldu ki maceradan maceraya koştular ama hiç bir zaman kendi hayatlarını oynamamışlardı. Ta ki takvim yaprakları 2000 yılının Ocak ayını gösterene kadar. Meğerse pembe dizilerden başını kaldırmayan halkın, asıl istediği kendi kurguladığı hayatı canlandırmakmış. İşte The Sims, oyunculara bu zevki o döneme göre oldukça başarılı olarak yansıttı. Hatta insanlar sırf hayallerindeki evi yaratmak için bile The Sims'i edinip, oynadılar. Tabi yapımcı Maxis, bu fikrin tutacağını hesap etmişmidir bilinmez ama hazırladıkları oyun, türünün tek örneği olmasından ötürü hiç bir zaman unutulmadı. Gerçi hafızalardan silinmemesinin belki de en önemli sorumlusu yine Maxis oldu. Öyle ki birbiri ardına çıkarılan ek paketler, bir süre sonra oyuncuları bezdirir hale gelmişti ki, firma The Sims-2'yi duyurdu!

Neredeyse rakipsiz bir oyun olan The Sims'in önlenemez yükselişine tanık olan firmalar, birebir aynı hikayeyi kullanmasalarda, insan yaşamının farklı noktalarını(Örn: The Partners) simule edebileceğimiz oyunlar çıkardırlar. Ancak içlerinden biri vardı ki, The Sims ve The Sims serisine karşı gelen en ciddi rakip gibi görünüyordu. Singles isimli bu oyun, Sims'e oranla, gerçek hayatta ki Kadın-Erkek ilişkilerini daha fazla ön planda tutuyordu. Hal böyle olunca, "özel hayatları" oynama fikri, magazin müptelası insanların oldukça dikkatini çekti. Böylelikle Singles, The Sims'in gölgesi altından bir nebze olsun kurtulmuş oldu. Buna karşın Singles, artık bir marka halini alan "The Sims"in önüne bir türlü geçemedi. Öyle ki The Sims ailesi, en çok satanlar listelerine uzun süre ambargo koyarken, Singles hiç ortalarda gözükmedi. Ancak yapımcılar, serinin ikinci oyununu piyasaya sürerek kendilerini ispatlamak istiyorlardı. Artık beklenen an geldi! Singles 2: Triple Trouble raflardaki yerini aldı!

Singles 2: Triple Trouble ile ilgili görsel sonucu

Bu ne güzel grafiktir böyle

Singles 2 kısa bir yüklemeden sonra monitörümüzün ekranında beliriyor. Son derece sade tasarlanmış ana menünün ardında, oyundan alınan enstantane resimler mevcut. PC'ciler için alışkanlık olduğundan direk olarak, ayarlar menüsüne giriyoruz. Burada oyunu sistemimize göre optimize ettikten sonra yeni oyun'a tıklayarak, yeni hayatımıza ilk adımımızı atmış oluyoruz(!) Bu nokta da karşımıza hikaye modu ve serbest mod geliyor. Yukarıdaki kutucukta bulunan hikaye modunda ilerlediğimiz takdirde, oyunun serbest modları olan "Backyard ve Penthouse" bölümleri açılıyor. Aslına bakılırsa "Apartment"da serbest moda dahil, ancak o zaten başlangıçta açık olarak önümüze geliyor.

Singles 2'nin hikaye kısmına tıkladıktan sonra uzun sayılmayacak bir yüklemenin ardından karakter seçmemiz isteniyor. Çünkü yapımda 3 ana karakter var. Dilediğimiz birini seçip, oyuna başlıyoruz.

Oyunda ilk dikkatimizi çeken grafikler oluyor. Karakterlerin modellemeleri olsun, çevre görüntüleri olsun gayet başarılı gözüküyor. Özellikle insanlar çok gerçekçi hazırlanmış! Üzerlerindeki doku sentetik gibi görünse de fevkalade güzel görünüyor. Özellikle bir konuya dikkati çekmek istiyorum. Ana karakteri insan olan herhangi bir oyuna girin. Sonrasında kamera açılarını zorlayarak vb... şekilde, karakterin ellerine dikkatlice bakın. Ardından Singles 2'ye göz atın! PC'de son yıllarda görebileceğiniz en başarılı "el" modellemelerinden biri duruyor karşımızda!Uptobox

  • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


  • Mega

  • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

  • Linkback: Singles 2: Triple Trouble İndir


    • Android version: Android Pie
    Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
    • Gösterim 722 
    • Pc Oyun Bölümü
    • 0 Yanıt

    Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

    Yasal Uyarı

    İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.