Ana Menü Android Telefon Yazılım Rom Destek Teknoloji Sitesi


Kodi 14.0 ?Helix? alpha3 Internet Externe Interne Media oynatici Ben Böylesini G

Başlatan HazinSon, 12 Nisan 2016, 23:42:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


                        

   
   Internet Dahili Internet Harici Video Musik Resim Oynatici
   
   Ben Sahsen cok Memmun Kaldim Paylasmak istedim Sizlerle
   Google Play,de Bulamadim
   
   Bu 12.x sürümleri bu yana sıkı çalışma, iyileştirme ve test ay oldu. Bu süre içinde 51 geliştiriciler tarafından yapılır 530 kaydedilmesini (kod değişikliği topakları) etrafında olmuştur. Ayrıca, yerel dilde mevcut kullanıcı arayüzü yapımında destekli çevirmen büyük bir grup. Yani biz onların sert iş ve bunu mümkün kılmak için çaba Takım XBMC içinde ve dışında, her birine teşekkür etmek istiyorum.Aylık kullanarak ve gece bize bu yakında çıkacak test yardım, inşa edilmiş tüm kullanıcıları, ve biz kullanan tüm üçüncü parti yazılım kütüphaneleri unutmamak için.
   
   Geçen yıl biz bu son sürümde eklenen tüm heyecan verici yeni özellikler aylık günlüğü gönderileri ile sizi haberdar tutmuş. Şimdi, biz konusunda özellikle heyecanlıyız bu özelliklerin bir kaç gözden geçirelim.
   
   özellikleri
   Android Donanım Çözme DL_Icons_Android-yeni
   
   12 Temmuz 2012 tarihinden beri, tek en çok istenen özellik Android donanım kod çözme olmuştur ve XBMC 13 ile nihayet bir gerçeklik özelliği olduğunu yapabilmekteyiz. XBMC yani ARM ve cihazın donanım mimarileri olan X86, Android 4.0 ve daha yüksek çalıştırmak gerekir ve ayrı iki kurar şimdi sunulmaktadır. Android için XBMC'yi indirmeden önce Android cihazların büyük çoğunluğu ARM donanımı üzerinde çalışacak olsa, cihazınızın teknik özellikleri danışmak gerekir.
   
   Ahududu Pi ve Android hız geliştirmeleri DL_Icons_RaspberryPi-yeni
   
   Frodo'dan sunulduğundan beri çaba ünlü Ahududu Pi gibi ve tabii ki Android düşük güç platformu üzerinde düzgün çalıştırmak için XBMC'yi alıyorum girmiştir. Tüm bu çaba ödedi ve bu aygıtları kullanarak deneyimi çok daha parlak ve tatmin edici zamankinden daha fazla hale gelmiştir. Özellikle, onlar aracılığıyla gezen, sizin kütüphaneler açarak görüntüleri yükleme ve başlangıç ??videoları tüm dramatik hızı artar gördük.
   
   Stereoskopik 3D Rendering
   
   Yeni kullanılabilir 3D Seçenekleri Bazı
   
   (Pasif TV'ler için desteklenen platformlarda) SBS, TAB, anaglyph, ve geçmeli: Orada 3D aşıklar için, biz de şimdi 3D aşağıdaki biçimlerde kodlanmış filmleri desteklemek söylemek için mutluyuz. Ne yazık ki, XBMC henüz 3D Blurays destekleyemez ve FullSBS / TAB filmleri (dolayısıyla bu videoları nispeten yüksek CPU güç sınırlayıcı) için donanımsal hızlandırma sağlayamaz.
   
   Geliştirilmiş Dokunmatik Destek
   
   Dokunmatik ekranlarda XBMC şimdi navigasyon dokundurmadan kumandalarını destekleyen yanı sıra, video oynatımı sırasında jest kontrolleri destekler.
   
   Geliştirilmiş UPnP yetenekleri
   
   şimdi birbirleriyle ve diğer UPnP cihazlarla "konuşmak" için evin genelinde XBMC Gotham-upnp_play_usingInstances. Destek şimdi daha gelişmiş kütüphane tarama yanı sıra XBMC belli bir medya dosyasını oynatmak için ağdaki başka bir aygıt söylemek için izin fonksiyonları "... kullanarak oynayın" içerir.
   
   Apple'ın Airplay ve Google'ın döküm benzer özellikler ana XBMC HTPC, böylece tablet üzerinde UPnP kütüphane tarayabilirsiniz ve sana doğru bu kütüphaneden bir video göndermek.
   
   XBMC UPnP sunucusu videoları izlerken sen zaten izledim ne gösterir hatırlamak zorunda kalmazsınız Ayrıca, durumu güncellenecek izle.
   
   Dramatik Ses Motoru Geliştirmeleri
   
   XBMC 12.0 ile tanıtılan Ses Motoru "Frodo" hızlı, daha kaliteli ve tüm platformlarda XBMC 13 kırılma daha az olasılıkla, basit olarak yeniden bir çalışma yapılmıştır. Ayrıca bazı kullanıcılar kendi ses ayarlarını yeniden yapılandırmanız gerekir olduğunu fark edebilirsiniz. Bu ayar sistemlerin ses iyileştirme ve yeniden neden olur. Bu XBMC yılında Ayarlar iyileştirmeler 12 sayesinde oldu daha Ancak bu samimi daha sezgisel ve kullanıcı olmalıdır.
   
   Linux üzerinde OpenELEC veya XBMCbuntu yoluyla bağımsız bir HTPC olarak XBMC'yi kullanmayan Masaüstü kullanıcıları için ek iyi bir haber var. XBMC şimdi pulseaudio sunucu ile güzel işbirliği ve gerçek pulseaudio destek sağlayacaktır. Bu bir davranış değişikliği olduğunu, daha fazla bilgi edinmek için PulseAudio'nun XBMC wiki sayfasını okumak için emin olun.
   
   Ayarlar İyileştirmeler
   
   Kullanıcı açısından bakıldığında, üç büyük değişiklikler dramatik XBMC ayarları kullanılabilirliği arttırmak gerektiğini tanıtılacaktır.
   
   İlk olarak, ayarları acemi başlayan ve uzman düzeyinde ölçek tüm yol kadar gidiyor düzeye ayrılır edilmiştir.Tipik XBMC kullanıcı Standart ayarlarla geçmişte çok uzağa gitmeye gerek asla. Arkadaşlarınız veya aileniz için XBMC'yi kuruyorsanız, oldukça Başlangıç ??seviyesindeki aşağı ayarlarını hareket ettiğini teşvik edilmektedir. Ve bir ayar genellikle büyük olasılıkla daha ileri bir düzeyde gizli olduğu gibi, kesinlikle, bkz ayarlar seviyeleri göz atmak için beklediklerini kayboldu eğer.
   
   İkincisi, her ayar artık varsayılan Kavuşumu cilt üzerinde ayarları sayfasının alt kısmında bulunabilir bir açıklama içerir. Bir ayar başlık garip ya da başka kafa karıştırıcı ise, bu açıklama ayar amacını ve bunu değiştirmeye sonucunu temizlemek için tasarlanmıştır.
   
   Üçüncüsü, her ayar sayfası şimdi kendinizi tamamen yapamaz XBMC kullanılabilir bir duruma geri dönmek için bulursanız, her zaman tam bir yeniden yükleme yapmaya gerek kalmadan yeni bir başlangıç ??böylece seçeneği Standart bir Reset içerir. Önemlisi, herhangi başkalarını etkilemez varsayılan ayarları bir grup sıfırlanıyor. Sadece doğru video ayarlarını var, ama ses berbat eğer Yani, video etkilemeden ses sıfırlayabilirsiniz.
   
   Altyazı Arama Better yapma
   
   Gotham 13.0 Geliştirilmiş altyazı arama
   
   Bu değişiklik kullanıcı deneyimi yararına tüm benzer düzeltmeleri göndermek için diğer eklenti devs için beklemek gerek kalmadan değişiklikleri ve düzeltmeleri uygulamak için bir hayli fazla serbestliğe altyazı eklenti geliştiricileri vermelidir.Kullanıcı açısından bakıldığında, tek önemli değişiklik, bir altyazı arama hizmeti indirilen şekilde olacaktır.Kullanıcı seçmek ve tercih ettikleri altyazı add-on bir film başlayan ve altyazılar için aramadan önce indirmek gerekir. Şu anda seçim için 19 vardır.
   
   Geliştiriciler için bir Genişletilmiş Python ve JSON-RPC API
   
   Bu özellik olarak hemen fark kurulum üzerine olmayabilir, sonuçta API uzantısı ile XBMC 13. en önemli değişikliklerden biri olabilir, kullanıcıların yakında bir kez XBMC'yi dokunmadan XBMC hemen hemen her yönünü kontrol etmek gerekir UI. Geliştiriciler artık daha güçlü bir uzaktan kumanda uygulamaları, web GUI yapmak ve XBMC eklentiler için benzersiz bir fırsat olacaktır. Örneğin, iOS kullanıcıları için Resmi XBMC Remote ile şimdi bir kez XBMC kendisi ayarlar penceresini açmadan XBMC tek her ayarı yapılandırabilirsiniz.
   
   Biz toplumun bu genişletilmiş API yararlanarak ve gelecekte bazı olağanüstü özellikler oluşturmak için sabırsızlanıyoruz.
   
   Henüz Diğer Özellikler
   
   - Biz ses / video oynatma için kullanmak FFMPEG v1.2 Update
   - Stereo ses şimdi 5.1 kadar karışık olabilir ve optik / SPDIF cihazlar aracılığıyla gönderdi
   - Kullanılabilirlik ve mantık geliştirmek gerekir cilt boyunca çeşitli görsel değişiklikler.
   - Altyazı indirme ve seçim işlenmesini geliştirin
   - Uzatın ve geliştiriciler derileri çeşitli oluşturmak için kullandığınız kullanıcı arabirimi Motoru kullanılacak geliştirmek.
   - Windows XP için destek Bırak. Biz XBMC'yi inşa şekilde yükseltmeleri nedeniyle, yüklemek veya Windows XP XBMC'yi çalıştırmak artık mümkün değildir. Mevcut XP kullanıcıları için biz saf medya merkezi olarak XBMC'yi 13 kullanmak için ücretsiz bir yolu olarak OpenELEC veya XBMCbuntu yükleme önerebilirsiniz.
   - Bir kütüphane temizlik başlatırken, XBMC gereksiz yere temizlenmiş değil bu içeriği sağlamak için, kütüphane temizlemeden önce, ilk önce herhangi bir uyku sunucularına bir wake-on-lan isteği gönderir
   - Çok sayıda PVR düzeltmeleri ve bir başına bir platform olarak güncellenen yeni ek özellikler ile güncellemeleri. Daha fazla bilgi için, bizim PVR wiki sayfasını kontrol
   - Windows OSX ve iOS kopyala / yapıştır desteği başka yerde kopyala / yapıştır desteği Maç
   - Film setleri artık düzenlenebilir kullanıcı
   - Epizodik imleri - bölüm (örn Arkadaşlar bölüm 1 ve 2 aynı video dosyasında), bir yer imi ayarlanabilir video imine doğrudan gitmek için UI bölüm 2 başlatılması neden olacağını tek tek parçalar halinde kırık değilseniz dosya
   Kısa bir değişiklik bizim wiki sayfasını ziyaret log: Gotham Değişiklikler
   
   skins
   
   Frodo bütün derileri Gotham üzerinde çalışmak için garanti edilir değil.Aşağıdaki 13.0 uyumluluk için kontrol ve XBMC cilt repo şu anda edilmiştir derileri bir listesidir.
   
   Ace, Aeon MQ 5, Back-Row Aeon_Nox.5, Amber, Siyah Cam Nova, Cirrus Extended, Kavşak, Hybrid, Metropolis, Kuvars, Re-Dokundu, Şeffaflık !, XTV-SAF, SIO2
   
   IOS için resmi XBMC Uzak
   
   iOS Simulator Ekran 28 Nisan 2014 20.04.53 vurdu
   
   Biz de iOS için resmi XBMC Remote uygulaması v1.5 duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm geçmiş özelliklerine ek olarak, v1.5 şimdi EPG erişimi, PVR kayıtları ve PVR sayaçları ile birlikte, LiveTV kontrol destekler. Kullanıcılar şimdi de değiştirme ve güncelleme tüm xbmc ayarlarını doğrudan, uzaktan app içinde Uzaktan Kumanda sekmesinde ve seçme üzerindeki vites düğmesine basarak "... daha fazlası." Komple değişmek için, AppStore Resmi Uzak sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
   
   düzeltmeleri
   Düzeltmelerin listesi bile burada listeleme olmak için çok büyüktür. Bazı iyileştirmeler ve düzeltmeler yukarıda belirtilen özellikleri ile geldi ve bazı ayrı ayrı geldi. Bunun için biz Takım XBMC geliştiricileri ve yamaları ve iyileştirmeler ile XBMC katkıda üçüncü parti geliştiriciler yüzlerce bizim tutkulu grubuna teşekkür etmek istiyorum. Bu okumak için oldukça teknik olmasına rağmen her değişikliği bilmek istiyorsun meraklı insanlar için, bizim github geliştirme repo tam listesini bulabilirsiniz.
   
   yükseltmeden sonra
   Frodo veya herhangi bir önceki alfa veya beta güncelledik sonra Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap depo yenilemek zorlamak için yararlı olabilir. Bu en son depo listesi yüklenir ve gerekli güncelleştirmeler kullanılabilir hale sağlayacaktır. Kuvvet yenileme: Burada hızlı nasıl-wiki'miz geliyor
   
   Bu ne yenilikler:
   Biz hepimiz çok uzun yıllar boyunca sevmişimdir medya merkezi yazılım sürümü 14. Yerine XBMC 14 ile başlayan yeni bir isim olacak duyurmaktan heyecan duyuyoruz, biz Kodi 14 size tanıtmak istiyorum.
   
   Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
   
                     
                  
                  

Linkback: Kodi 14.0 ?Helix? alpha3 Internet Externe Interne Media oynatici Ben Böylesini G


  • Android version: Android 5.1.1 (Custom ROM)
  • LCD Driver IC: S5 Style FusionKat ROM
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.
  • Gösterim 1,002 
  • Uygulama Paketleri ve Diğer Uygulamalar
  • 0 Yanıtlar

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Benzer Başlıklar (5)


İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Dost Siteler
Dost Siteler