İnternet Explorer Android’e Geliyor!

Başlatan dreaman26, 04 Nisan 2014, 00:55:49

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avatar_dreaman26 dreaman26

Android İçin İnternet Explorer Yakında!

Microsoft'un tarayıcısı İnternet Explorer en sonunda Android için de atağa kalktı .Windows ve Windows Phone akıllı telefonların popüler internet tarayıcısı Android platformuna yakında çıkış yapabilir. İnternet Explorer tarayıcısaının popülerliğini artırmak için bir Microsoft yetkilisi tarayıcının Android sürümünün de yayınlanacağı bilgisini teknoloji sitesi Tech Crunch'a verdi.

İnternet Explorer tarayıcısı son yıllarda Google Chrome ve Mozilla Firefox karşısında kaybettiği popülerliği tekrar kazanmaya Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap zamanlar masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda en çok kullanılan tarayıcı olan İnternet Explorer, Windows 8 ile birlikte yenilenmişti. Bu yenilenmenin ardından kaybettiği müşterilerini yeniden kazanmanın yolarını arıyor.

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

İnternet Explorer'un Android Sürümü Nasıl Olacak?

Hali hazırda Windows Phone 7 ve Windows Phone 8 işletim sistemlerinde bulunan mobil İnternet Explorer'a çok benzeyeceği tahmin edilen Android sürümü, Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılan Nokia Xmodellerinin arayüzü de göz önüne alındığında kullanıcıların aklına önemli bir soruyu getiriyor. Acaba Microsoft Android kullanıcılarını Windows Phone'a alıştırma, benimsetme çabasına mı girdi?


Linkback: İnternet Explorer Android’e Geliyor! Mesajı Paylaş


  • Android version: 4.4.2
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter