Alpelwin 8.1 Pro Vl [X64] Güncel+Görsel windows 8

Başlatan Tekyürek, 11 Eylül 2014, 00:57:00

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Umarım Beğenirsiniz.

Beğeni ve Eleştirilerinizi Belirtirseniz Memnun Olurum. Saygılarımla.

/center]

>> Windows 8.1 Pro VL Update (1) MSDN | x64 | Sürümü Üzerinde Çalışılmıştır.

>> İconlar vs. Değiştirilmiştir.

>> 28.07.2014 Tarihine Kadar Olan Tüm Güncellemeler 1 Adet Hariç Güncelleme (Ekran Görüntülerindede Göreceğiniz Gibi Kurulum Sonrası Güncelleme Olması Açısından Kasıtlı Olarak Yüklenmemiştir, ve Kurulum Sonrası yüklenmeyen 1 Adet Güncelleme Yüklenmiş ve Güncelleme Sorun Olmadığı Ekran Görüntülerindende Anlaşılacağı Üzere Tespit Edilmiştir, O Nedenle Lütfen Güncelleme Yapmıyor Gibi Mesajlar Bırakmayınız.) Kalıntı Bırakmadan Dism Yöntemi İle Entegre Edilmiştir. 29.07.2014 Tarihi İtibariyle 1 Güncelleme Çıkacaktır O Güncellemede Deneme Amaçlı Bırakılmıştır.


>> Internet Explorer 11 Final Sürümü Kurulu Gelir, Ana Sayfa Yandex Olarak ayarlanmıştır.

>> Kuruluma Katılımsız Program Kurucu Eklenmiştir. Kurulum Esnasında Karşinıza Çıkacaktır. Belli Başlı Programları Ekledim. DVD Boyut Sıgma Sorunu Nedeniyle  İstedigim Birçok Programı Ekleyemedim. Ekledigim Programların Genelini Ekran Alıntılarındada Görebilirsiniz. Katılımsız Kurucu Ekrana Geldiginde Kapatarak Kuruluma devamda edebilirsiniz, Katılımsız Kurucudan Sonra istege Bağlı Aktivasyon Geleçektir. Yapıp Yapmamak Size Kalmış.


Katılımsız Program Kurucu İle Program Kurulumu Yaparsanız Masaüstü Bu Şekilde Gelecektir.
NOT: Kurulumda Katılımsız Program Kurulumu Windows Kurulumunun Süresini Uzatacaktır, Bunu Belirtmek İsterim.


Kendimde Bu Çalışmayı Kurdum ve Kullanmaktayım. Kurulum Aşamasında Herhangi Bir Sorun Olmadığını Belirtmek İsterim.>> Seçmeli Aktivasyon Eklenmiştir! Denemeler Sonrası Activasyonda Sorun OImadığı Belirlenmiştir. Fakat Bu Hata Olmadığı Anlamına (anakart vs. gibi nedenlerde ötürü) Gelmez. Activasyon Yapılmaz İse ki Düşük Bir Durum Aşağıda Verdigim Aktivasyonu Kullanabilirsiniz. Sanırım bu işinizi Görecektir.


KMS Pico


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

>> Masaüstü İconları Aktif Halde Gelir.

>> Metro Arayüz Pas Geçilmiştir, Direkt Masaüstü Sizleri Karşılayacaktır.

>> Bilgisayarınızın Kullanıcı Adı AlpElwin 8.1 Olarak Açılacaktır. Dilerseniz Daha Sonra Kullanıcı Ayarlarından Bunu Değiştirebilirsiniz.


>> Charms Bar ta Bulunan Klasik İconlar Güzel İconlar İle Değiştirilmiştir.

>> Fare İconları Değiştirilmiştir.

>> Sağ Tıkta Sizlere Kolaylık Saglayacağını Düşündüğüm Eklemeler Yapılmıştır, Yapılan Eklemeleri Üstteki Ekran Görüntülerinden Görebilirsiz.

>> Yer Kazanmak Amacıyla İngilizce ve Türkçe Dilleri Hariç Bütün Diller Kaldırılmıştır.

>> Ultra Şıkıştırma Yapılmış ve 5,82 Gb Olan Çalışma 4,57 Gb a Düşürülmüştür.

>> Winrar 5.01, Hashtab 5.1 Kurulu Olarak Gelir. Dilerseniz Ekle Kaldırdan Kaldırabilirsiniz.


[size=11]>> [/size]Sağ Tık Özellikler İçin HashTab 5.1 Eklenmiştir, Bu Eklenti Sayasinde Hash Değerleri İle İndirdiğiniz Dosyalarınızın Sorunlu olup Olmadığını Kontrol Edebilirsiniz.


>> Daha Güzel Başlat Tuşu Ve Keyfi İçin Start İs Back Kullanılmış, İnce Ayarlar Yapılmış ve 12 Adet Şeçkin Start Orb Eklenmiştir. Otomatik Güncelleme Seçeneği Kapatılmıştır.

>> Net Freamwork 3.5 Aktif Gelir ve 4.5 (TR) Eklenmiştir.

>> Birbirinden Güzel ve Tarafımdan Özenle Seçilen  Yüksek  Çözünürlükte 102 Adet Wallpaper Eklenmiştir. (Her Yarım Saate bir Wallpaper in Değişmesi İçin Ayarlama Yapılmıştır.)


>> AlpElwin Yazılarını Sayarsanız Reklam Var, Ama Saymazsanız Çalışmada Reklam Yoktur. :)


>> Bu Çalışmada Gereksiz Olarak Sistemi Kasan Windows Deffenderi Tamamen Kapattım, Deffender Kullanan Varmı? Bilemiyorum.


>> Makina Kapanma Hızında Optimizasyon Yapıldı.


>> Türkçe Karakter Sorunu Olmadan Kullanabileceğiniz Birbirinden Güzel 640 Adet Font Eklenmiştir. Elimden Geldigince Düzgün Bir Şekilde Seçmeye Çalıştım.

[img=Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap/

>> Sistemi Yormaya Endexli Olan 10 Servis Durdurulmuştur.


1- TrkWks

2- FdResPub

3- CscService

4- DPS

5- WMPNetworkSvc

6- AppMgmt

7- bthserv

8- EFS

9- iphlpsvc

10- TabletInputService


Katılımsız Program Kurucu Temel Kodları İçin DivaneTR'ye, Katılımsız Programlar İçin Hazırlayanlara Teşekkürü Borç Bilirim.


>> İso Boyutu 4.57 GB dır.. (Dvd ye Rahatlıkla Sığacaktır. Denenmiştir.) İsterseniz USB Flash Diske Aşağıda Verdiğim Programı Kullanarak ta Kolayca Kurulum Yapabilirsiniz, 8 Gb lık Bir Flash Disk Yeterli Olacaktır.

RUFUS:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Şifre-Pass : Alphonso Elric


YANDEX TEK LİNK ahmety114 E TEŞEKKÜR EDERİM.


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


(Dosyanın Paketlenmesi ve Bölümlenmesi İçin WİNRAR 5.0 Kullanılmıştır. Lütfen Winrar 5.0 Versiyonunu Kullanınız.)


ÖNEMLİ NOT : LİNKLERİ YÜKLEMEYE BAŞLAMADAN HASH DEĞERLERİ VE CRC HATASINA KARŞIN PARTLAR 2 DEFA DENENMİŞTİR. LİNKLER YÜKLENMİŞ VE CRC HATSSI VS DENENMİŞTİR DOSYALARDA HATA YOKTUR. dOSYA HATALI MESAJLARI BIRAKMAYINIZ. HATALI İNEN DOSYAYI TEKRAR İNDİREREK DENEYİNİZ.


Hash Değerleri
Saygılarımla.

Linkback: Alpelwin 8.1 Pro Vl [X64] Güncel+Görsel windows 8


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 4,802 
  • Windows 8
  • 2 Yanıt
  • Android version: 9.0

linkler gitmiş güncellermisiniz teşekkürler
  • Android version: Android 1.5: Android Cupcake


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.