Wifi Şifre Kırma (Denendi) Wibr+(Wifinizin Güvenliğini test edin

Başlatan Tekyürek, 10 Ocak 2017, 23:59:54

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

QUOTE="NextWorld, post: 7545528, member: 2029500"]Android Tabanlı Olan Bu Program Bir Brute Force Görevi Görüp Wi-Fi (WPS - Pin) Destekli Modemleri Kırmaya Yarayan Bir Programdır.Bu Programı Dumper Gibi Düşünebilirsiniz. Fakat Wi-Fi (WPS - Pin) Destekli Modem Şifrelerini Kırması Uzun Sürüyor. Çünkü Brute Force Şeklinde Tarama Yapıyor Kendisi Ayarlardan Sanal Olarak Wordliste Yapıyor. Daha Sonra Denemeye Başlıyor. Buna Rağmen Çok İyi Bir Programdır.UYARILAR (4);* Bu Uygulama Aslında WIBR +WPA/WPA2 PSK Wi-Fi Ağlarının Güvenliğinin Test Edilmesi İçin Geliştirilmiş Bir Uygulamadır. !*Uygulama yalnızca güvenlik testi amacıyla yazılmıştır.(edindiğim bilgilere göre) Farklı görevlerde kullanmanın Kul Hakkına yol açacağınıda unutmamak gerekir.*Herhangi sebeple şifre cracklama için kullanılmasından ne ben nede maxicep sorumlu değildir.* GooglePlayde Wifi Wpa/Wps tester uygulamalrı vardır, yani test uygulamaları yasak olamayabilir.Önizlemeler(Bana ait değildir.)(Telefonum Mtk işlemcili olduğundan ekran alıntısı yapmak zor.)Programın kırması uzun sürmektedir. Bu yüzden çevreden ipuçları arayın örneğin Büyük küçük harf , sayı, harf,özel simgeler... Eğer bunları anlarsanız süre dahada kısalacaktır.Bruteforce yöntemini kullanmak istemeyenler kendi sözlüklerinide yazabilirler...
Programın çalıştığı konusunda şüphe duyanlar:1-Modeminizin veya herhangi telefonun wifisini paylaşın.2-şifre olarak 00000012 yapın.3-Brute force işaretleyip configureden yalnızca sayı moduna tik koyunuz.4- ADD to Queue ye basın.5- 1-2 dk sonra şifre bulacaktır.
Çalıştığınıda kanıtladıktan sonra linki vereyim:
NOT: İndirmeden önce lütfen uyarıları okuyunuz aksi takdirde doğacak sonuçlardan siz sorumlu olursunuz.Tekrar Uyarı:Lütfen farklı amaçlarda kullanmayalım.:pokey:
Gizli "İndir: NextWorld":
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Lütfen yorumlarınızı esirgemeyinki diğer üyelerimizede faydamız dokunsun:bleh:
Linkback: Wifi Şifre Kırma (Denendi) Wibr+(Wifinizin Güvenliğini test edin


  • Android version: Android 10
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Gösterim 867 
  • Android Yazılım - Uygulama Bölümü
  • 1 Yanıt
  • Android version: 10


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.