Tomtom 1.3.2 Patched +Türkiye Haritası (935)

Başlatan Tekyürek, 26 Ekim 2014, 02:33:09

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TomTom Turkey sayesinde belki de Android platformu en iyi harita ve navigasyon servisine kavuşmuş oldu. TomTom Turkey uygulamasının en büyük özelliği çevrimdışı olarak çalışabilmesi. Çevrimdışı çalışmasına rağmen veri kesintisi dahi yaşatmadan kullanım sunan uygulama kalitesini de ortaya çıkarmış oluyor.

Trafiğin durumu hakkında bilgi veren bu uygulama birinci sınıf navigasyon olarak sunuluyor. Adres ezberleme zorunluluğunu ortadan kaldırmak için belirlediğiniz rotaları otomatik olarak sizin için belirleyecektir. Sürüş esnasında  başka uygulamaların müzik ve ses açıksa talimat alırken otomatik olarak sesleri kısacaktır. Böylelikle talimatları daha net duyabileceksiniz.

Haritalar cihazınıza yüklendiği için çevrimdışı olarak sinyal ya da bağlantıya gerek duymadan heran kullanabilirsiniz. Dönüşleri kaçırdığınızda yeni rota belirler. Daima günceldir. Doğru zamanda doğru varış noktaları için TomTom Türkiye navigasyon size yeterlidir. Gözlerinizi yoldan ayırmaya gerek kalmaz.  Bir çağrı geldiğinde ahize yerine sesi dışarı verir, ideal görünümüyle tercih ettiğiniz rota ve yolları haritada renklerle belirleyebilirsiniz. İki boyutlu ya da üç boyutlu seçimleri yapabilirsiniz. Gece sürüşü için otomatik parlaklık kısar. Tam bir sürücü dostudur. Yakınlarınızdaki benzin istasyonlarından, markete kadar tek dokunuşla nerede olduklarını görün.

Kavşaklarda hangi şeritte olmanız gerektiğini gösterir. Yakıt tasarrufu ettirir. Birden fazla güzergahları tek bir rotada varış süresine kadar öğrenebilirsiniz.

Gereken Android sürümü:2.2+

APK

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

TOMTOM KLASÖRÜ

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

KURULUM

1-"tomtom" klasörünü SD karta kopyalayın.

2-Apk'yı yükleyin ve navigasyonun keyfini çıkarın...İyi sürüşler
Mesajı Paylaş


  • Android version: 4.2.2
  • LCD Driver IC: 1-hx8389_dsi_vdo_qhd
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[br /]Vroot  programı indir [br /]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter