Windows Üzerinde Android Çalıştırma 5-Android Running on Windows 5

Başlatan αη∂яσι∂ кιηg, 17 Mayıs 2014, 12:46:16

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.Bu yazımızda size YouWave uygulamasını tanıtacağız. Uygulama Win7 ve daha üstü sistemlerde daha sorunsuz çalışmaktadır bunu baştan belirteyim. Eğer WinXp kullanıyorsanız ve 4Gb altı raminiz varsa program sıkıntı çıkarabilir. Program normalde 7 günlük deneme sürümü ile karşımıza çıkıyor ancak biz size full olarak sunuyoruz. Öncelikle uygulamayı aşağıdan indirin.


Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Programı indirip kurduktan sonra;
1-Programın kurulu olduğu dizine gelip YouWave Android.exe dosyasını kopyalayıp bir klasöre yapıştırın. (Bunun nedeni crack dosyası nedeniyle arada bir programın hata vermesi, tekrar tekrar kurup cracklamak canınızı sıkabilir bu yüzden program hata verdiğinde orjinal exe dosyasını tekrar eski yerine kopyalayıp programı çalıştırıyoruz ve sonrasında crack işlemini yeniden yapabiliyoruz.)
2-İndirdiğiniz arşiv içinde bulunan Crack klasöründeki YouWave Android.exe dosyasını programın kurulu olduğu dizine atıyoruz çıkan sorguya evet diyoruz.
3-Programı çalıştırıyoruz.

Programda WhatsApp bile çalıştırmanız mümkün.Programı açtığınızda karşınıza çıkan standart arayüze kullanmak istediğiniz uygulamaları nasıl ekleyeceksiniz.


1-Kullanmak istediğiniz uygulamanın APK dosyasını indirin.
2-C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\youwave klasörüne girin.
3-İndirdiğiniz APK Dosyasını buraya kopyalayın.
4-YouWave uygulamasını başlatın.


Uygulama açıldığında atmış olduğunuz apkya ait uygulamanın menüde olduğunu göreceksiniz.Uygulamayı açtığınızda View menüsüne gelin Online Content'e tıklayın buradan Google Play seçin ve artık yükleme tamamlanıca Google Playdan uygulamaları indirebilirsiniz.


Mesajı Paylaş


  • Android version: 4.1.1


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter