Xposed XTheme Engine ve Icon Themer İle Telefonunuzu Özelleştirin

Başlatan αη∂яσι∂ кιηg, 29 Nisan 2014, 21:55:41

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bildiğiniz gibi telefonunuzun görselliğini özelleştirmek adına rom kurmaya gerek kalmadan Xposed Installer uygulaması ile bir çok değişiklik yapabiliyoruz. Bu yazımızda Xposed modüllerinden XThemes ve Icon Themeri paylaşacağız.


Öncelikle telefonunuzda kurulu değilse aşağıdaki linkten Xposed Installer indirip kurmanız gerekiyor daha sonra XThemes ve Icon Themer indirip sırasıyla kuracağız. Ancak bunları kullanabilmeniz için telefonunuzun rootlu olması gerekiyor.


Xposed Installer:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Xtheme Engine:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Icon Themer:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap


Tüm indirdiklerinizi sırasıyla kurduktan sonra, (indirme sırasına göre kuracaksınız) Xposed installer programını açın. Framework sekmesine tıklayın, daha sonra Yükle/Güncelle tuşuna basın ve uyarı sekmesine tamam deyip kapatın ancak telefonu yeniden başlatmayın.


Geri tuşuna basın ve Modüller sekmesine girin. Burada yüklemiş olduğunuz Icon Themer ve Xtheme Engineyi göreceksiniz.

Modüllerin solunda bulunan kutucukları işaretleyin. Geri tuşu ile çıkarak tekrar Framework sekmesine girin ve Yeniden Başlat deyin çıkan sorguya Tamam dediğinizde telefonunuz yeniden başlayacak ve modüller aktif olmuş oldu. Şimdi telefonunuzdan XTheme Engineyi açarak aşağıdaki vermiş olduğum linklerdeki görselleri indirip kurabilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus kurulumların dahili hafızaya yapılması gerekiyor aksi halde program görmüyor temaları.

Chose Theme yazan yere tıkladığınızda daha önce indirip kurmuş olduğunuz temaları göreceksiniz. Seçtiğinizde ise uygulayacak ve sizden Soft rebbot yapmanızı isteyecek. Soft Rebbot deyin ve değişikliklere bakın.Icon Themer ise farklı kaynaklardan indirmiş olduğunuz icon paketlerini telefonunuza uygulamanıza yarıyor.


Temalar ve Icon Paketleri İndir:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Mesajı Paylaş


  • Android version: 4.1.1


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter