Replika Telefonunuzu Kişiselleştirin ( Gravity Box-Xposed Frame)

Başlatan Mediatek, 24 Ocak 2014, 23:42:10

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

( yada burdan )

Arkadaşlar linkten gravity box ve xposed frame dosyalarını (apk) telefona yükleyin ve telefonu istediğiniz gibi kişiselleştirin.

Yalnız yükledikten sonra önce xposed yükleyici (frame) açın, moduller kısmından gravity bok seçeneğine tik koyun. Daha sonra framework menusunden yükle/güncelle diyerek yeniden başlatıyosunuz.

Daha sonra gravity box uygulamasından telefonun kilit ekranından rengine kadar, durum çubuğunun renginden, saydamlığına kadar aklınıza gelen herşeyi değiştirin. Ben sadece saatin yerini ve pil ikonunu değiştirdim. Ayrıca benim telefondan cwm ye giremediğimden hızlı başlata 3 lü menü ekledim. daha önce note 2 de kullandığım için biliyorum bunu. Bu telefonlarda da muhtemelen kullanılıyodur. Ben bi kaç deneme yaptım oldu.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap][/URL]
[URL=Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap][/URL]
[URL=Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap][/URL]Mesajı PaylaşBenim paylaşımımı aynen almışsın kelimesine kelimesine, arkadaş insan bi not düşer alıntıdır diye. Mesajı Paylaş


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter