NOTE 3 İÇİN S5 ROMU GELİŞTİRİLDİ BUYURUN

Başlatan Tekyürek, 21 Şubat 2015, 21:40:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aradaşlar denemeniz lazım mutlaka yedek alınız öyle deneyiniz backup yedegi alıp kendinizi garatiye alınız  restore yedegide aldımmı hiç korkmayınız
Linkback: Ynt: NOTE 3 İÇİN S5 ROMU GELİŞTİRİLDİ BUYURUN
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

aradaşlar denemeniz lazım mutlaka yedek alınız öyle deneyiniz backup yedegi alıp kendinizi garatiye alınız  restore yedegide aldımmı hiç korkmayınız

yedeğimiz var o sorun değilde bu rom sadece görsellik m yoksa tam sistemi mi değiştiriyor özelliklerde çift sim falan yazıyor da hani

Yedeği nasıl alıyoruz? Bu romun gereksinimleri neler? MT6572 Sorun olur mu?

hocam ben herşeyş yaptım mavi cmwde yükledim ilk olarak patch1'ide yükledim sonrada asıl s5 romunu lakin telefon açılır gibi oluyor siyah ekran oluyor sonra kapanıyor , pc bağlanma sesi geliyor 10 sn sonra yine bağlantı kopuyor sorun nerde acaba açılış logosunda mı sıkıntı var sizce ?

Hocam birde ben sp flashtool ile yedek aldım ama sürekli kapanıp açılınca birşey yapamıyorum ne yapacağım ?

Flash yedeğimi cmw'ye çevirebilir miyim ? Çünkü sadece flash yedeğim var

Biraz ilgilenin arkadaş ya tamam birşey demek istemiyorum ama romları koyuyorsunuz sonrada deneyiniz deyip aradan çekiliyorsunuz.Lütfen daha ilgili olun ... Cevap düzenlendi o sitenin linkini burda vermyin!!!
Arkadaşım telefonun mtk droid bilgileri birlikte ilgili bölüme yeni konu acıp sorununu belirt.Yardım etmek isteyen ordan yardım eder.Bende bisey demek istemiyorum ama böyle cevepları görünce kendimi zor tutuyorum.Forumda rom paylaşmak büyük bi yardımdır ve bu romlar büyükbi nimettir, nedemek  aradan cekiliyosunuz ,suyu bulmuşsun,unu bulmuşsun,ekmegidemi biz pisirip senin agzina verelim,siz rom yüklemeyi bilmiyosaniz,yada beceremiyosanız kimsenin sucu degildir.Forumda gerekli anlatımlar fazlasıyla mevcuttur.Bu forumdaki rom arsivi ve hizmeti başka yerde bulamazsınız...Ben yinede beceremedim,yükleyemedin diyosan ver parasını ücretli yaptır.

GT-I9600 cihazımdan gönderildi
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Hocam ben kesinlikle siteyi kötülemek veya başka türlü çaba harcayan birisi değilim,evet birçok romda paylaşılıyor insanlara yardım ediyorsunuz takdir ediyorum.Ben size laf etmek  istemedim ama 3 gün olmuş en azından iyi veya kötü bir cevap almak isterdim ama hiç bir şekilde cevap gelmedi bende kimseye hakaret etmeden fikirlerimi beyan etmek istedim.Sizi veya bir başkasını kırdıysam özür dilerim.Kusuruma bakmayınız.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious