mtk 6575 s4 i9500 root ve cwm atmak

Başlatan Tekyürek, 11 Ekim 2013, 23:23:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hepsini denedim olmadı. şu konudaki arkadaşın romunu attım.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

cihaz şimdi sürekli resetliyor recovery modeye falan girmiyor. :/
Linkback: Ynt: mtk 6575 s4 i9500 root ve cwm atmak

Arkadaşım seçmek istediğin modun üzerine gelip power tuşuna basmayı, Bide sadece power+ses kısma yada ses açma yı  yani 2 tuş kombinasyonunu denedinmi?

bu bende ters cıkıyor nedendir

adminim çok teşşekür ederim sayenizde cwmyi kurdum fakat şöyle bir sıkıntım var. Telefonum açıkken droid toolstan "reboot in recovery" yapınca girebiliyorum recoverye. Fakat cihaz kapalıyken ses açma + home + power tuşuna basınca farklı bir yazı çıkıyor. 3 tane seçenek var " Normal mode , recovery mode," gibi seçenekler. ses açma tuşuna basarak ileri geri yapabiliyosun. ses kısma tuşuna basarakta seçmesi lazım ama seçmiyor. Mesela recovery mode yazısına gelip ses kısmaya basıyorum normalde girmesi lazım ama girmiyor. Cihazım Replika Note 3 sm-n9006.

bu görüntü bende ters cıkıyor
cıhazım
samsun galaxy note 3 sm-n9006 mt6582

bendede ters çıkıyor. cihazım brick oldu galiba :S byardımcı olucak kimse yokmu?

bendede ters çıkıyor. cihazım brick oldu galiba :S byardımcı olucak kimse yokmu?
Pm atıldı.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Hocam statusbarı nasıl orjinali gibi yaptınız ?

mtk droid telefonumu okumuyor kardeş ne yapabilirim ?

Hocam statusbarı nasıl orjinali gibi yaptınız ?

bendede durum aynı root menusu ters :) acaba acıktan yazmanız mumkunmu herkes bılgı sahıbı olsun veya banada pm atabılırmısınız.tesekkurlerr

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious