Samsung Note 4 Restore Yedeği

Başlatan hakanefe06, 08 Şubat 2015, 16:22:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hardware : MT6582 (Qualcomm is Fake!)
Model : SM-N910F
Build number : KTU84P.N9100ZCU1ANIF
Build date UTC : 20141216-150907
Android  v : 4.4.4
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V34, 2014/09/30 12:06
Kernel v : 3.10.0-2828982 (se.infra@SEP-92) (gcc version 4.7 (GCC) ) #1 SMP  Tue Dec 16 22:35:30 CST 2014
Uboot build v : -----
LCD Driver IC : 0-otm1283a_hd_dsi_cmd_spt_tianma

Evet arkadaşlar bu da benim kendi telefonumdan aldığım restore yedeğim, denedim sorunsuz çalışıyor. Üstadlar inceleyip düzenleyebilirler amaç birileri faydalansın. Ayrıca bu benim ilk paylaşımım :)

indirme linki:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Linkback: Samsung Note 4 Restore Yedeği
  • Gösterim 17,964 
  • Replika Clone Samsung Galaxy Note 4 Rom
  • 22 Yanıtlar

Paylasiminiz icin tesekkur ederiz forumda herkes sizin gibi yedegini paylassa kimse magdur olmaz tekrardan teşekkür edrim paylasim icin

MTK DROİD TOOL YEDEK : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ROM YÜKLEME: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

B İ R   T E Ş E K K Ü R   Y E T E R

Ustalar bir kontrol etseniz eksiği fazlası varmı.

flash toolda bak kırmızı yada boş yer varmı oradan anlarsın preloader yoksa pek işe yaramaz preloader e dikkat et
MTK DROİD TOOL YEDEK : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ROM YÜKLEME: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

B İ R   T E Ş E K K Ü R   Y E T E R

Cwm yedegi bu flash tool yedegi degil 

Tekyürek ustam ben bu romun flashtool yedeginide alıp yuklesem;  bu yazilimin orjinalinde bazi hatalar var bunlari duzenleyebilirmisin???

Tekyürek ustam ben bu romun flashtool yedeginide alıp yuklesem;  bu yazilimin orjinalinde bazi hatalar var bunlari duzenleyebilirmisin???
Duzenlemeye duzenlenirde bos bir zamanimda okey
Sen hatalarini yaz buraya bakayim

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious