Yanlış ROM Yükleme Sonucu Susmuş Cihazlar

Başlatan tektonik1907, 20 Ocak 2015, 15:59:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Selam arkadaşlar. ROM konusunda master yaptım diyebilirim. Bende de şu anda MTK6582 NOTE3 5.7" 1GB RAM cihaz mevcut. Cihaza denemediğim ROM kalmadı. Tamamen sustuğu zamanlarda oldu. Bu iş sabır işi tabiki deneyim de. Hard Brick olmuş açılmayan susan cihazlar tarafımdan yapılır. YANLIZ cihazınızın işlemci bilgilerini net olarak bilmeniz gerekmekte. Ben ona uygun ROM u indirip yüklerim. Düşünen benimle iletişime geçebilir.
Linkback: Yanlış ROM Yükleme Sonucu Susmuş Cihazlar
  • Gösterim 15,742 
  • MTK Galaxsy Note 3
  • 23 Yanıtlar

nasıl iletişim kuracağız ? ben rom yükledim telefon tamamen kapalı hiç açılmıyor şarj ışığı dahi yanmıyor

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
nasıl iletişim kuracağız ? ben rom yükledim telefon tamamen kapalı hiç açılmıyor şarj ışığı dahi yanmıyor

Cihazın hakkında bilgi verebilir misin? Neden sustu. İşlemci hakkında markası hakkında genel bilgi verebilir misin? İster buradan ister PM den iletişime geçiniz.

cihaz kore note 3 5,7 in. mt6582 işlemci rom yüklemiştim bu forumda 5,7 inç. bütün note 3 leri açar brick olanları dahil yazıyodu onu yükledim sorunsuz yüklendi flash tool ile ama şimdi telefon hiç açılmıyor şarj ışığı dahi yanmıyor

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
cihaz kore note 3 5,7 in. mt6582 işlemci rom yüklemiştim bu forumda 5,7 inç. bütün note 3 leri açar brick olanları dahil yazıyodu onu yükledim sorunsuz yüklendi flash tool ile ama şimdi telefon hiç açılmıyor şarj ışığı dahi yanmıyor

İlginç. Bütün bilgiler birbirini tutuyor ise açılmaması imkansız gibi bir şey peki farklı ROM lar denediniz mi? Birde ROM u nasıl yüklüyorsunuz SP Flash Tool ile mi yoksa CWM ile mi?

flash tool ile yükledim sorunsuz yüklendi. açıklamada bütün 5,7 inç note 3 lere uyar yazıyodu hatta özellik belirtmemiş 512/1 gb ram farketmez yazmıştı bu forumda

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap şu rom hocam

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious