FACTORY MODDA ÇİNCE GÖRÜNEN GALAXY S4 MTK 6589 ROM LAZIMM

Başlatan mehmetsahin05, 19 Ocak 2015, 09:49:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

:laughhh: :laughhh: :laughhh:
SELAM ARKADAŞLAR BENDE BİR KORE MALI GALAXY S4 GTI9500 VAR ROM ATARKEN YEDEK ALMAYI UNUTTUM ELİNDE UYGUN ROM BULUNAN BİR MÜSLÜMAN VARSA LİNK ATABİLİRMİ  KENDİ BİLDİĞİM ÖZELLİKLERİ YAZIYORUM;
ÖNCELİKLE TELEFONUN FACTORY MOD ÇİNCE VE FACTORY MOD DA TELEFON MTK6589 YAZIYOR MTK DROİD TOOLS DA TELEFON MTK6572 GÖRÜNÜYORDU HATIRLADIĞIM KADARIYLA 

Telefonun Ana Meüelerdeki Durum çubuğunda 4G Yazan model   :sos: :sinirli: :sinirli: :sinirli: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim:

donanım özellik
512MB RAM
2GB HAFIZA
"5" İNÇ  EKRAN
HAREKET SENSÖRÜ BULUNAN GÖZ SENSÖRÜ YOKTU

Linkback: FACTORY MODDA ÇİNCE GÖRÜNEN GALAXY S4 MTK 6589 ROM LAZIMM
  • Gösterim 5,074 
  • MTK S4 65XX Sorunlar Ve Rom İstekleriniz
  • 6 Yanıtlar

Ayrıca Telefona BU formdaki diğer  romları flash tools ile attım kimi hiç açılmadı kiminde ise ekrana renkli geçişler gelmeye  başlıyor Ayrıca kendi edindiğim bilgiye göre telefonun romu yüksek çözünürlüklü Nadir bulunan bir  rom lütfen arkadaşlar yardımınızı bekliyorum

özel iletişim

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
adresine  tıklasın lar bna istek atın gerekirse

mtk droid özellikleri olmadan pek yardımcı olamam ama bazılarının boot.img uymuyor sadece örneğin renkli geçiş yapanlar
MTK DROİD TOOL YEDEK : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ROM YÜKLEME: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

B İ R   T E Ş E K K Ü R   Y E T E R

HOCAM TELEFON ŞUAN BRİCK OLMUŞ DURUMDA PC YE BAĞLADIGIMDA PROLOADER COM1 FLAN YAZIYOR FLAS TOOLS LA ROM ATIYORUM EKRANDA RENK GEÇİŞİ GELİYOO HOCAM TELEFON MTK DROİD TOOLS DA 6572 BOOT MENÜDE İSE ÇİNCE GÖRÜNÜYOR 512 MB LİK 

MTK DROİD TOOL YEDEK : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ROM YÜKLEME: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

B İ R   T E Ş E K K Ü R   Y E T E R

benim brick s5 de cince idi . üste başka rom kurmuşlar wlan felan çalışmıyo orjinal romu 2 haftadır arıyorumadını bilemediğim için sap gbi kaldım.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious