MERHABA arkadaşlar çok acil yardım lütfen

Başlatan hepyeqq, 30 Aralık 2014, 23:54:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

:alsana: :alsana:    Arkadaşlar çin malı bi s3 var..rom atmaya çalışırken yanlış rom yuklemeye calıstım sanırım..suan recovery mod acılmıyor..sadece download mod açılıyor..odin e bağlayıp rom yuklemeye calıstıgımda fail veriyor..ne yapmam lazım lütfen yardım edin
çok anlamam ama download modda telefonun ekranın su yazılar oluyor:
odin mode:
product name: SGH-1747N
custom binary:download:yes (14counts)
Current binary:custom
system status:offical
Qualcom secureboot : enable
warranty bit 1
bootloader ap swrev 1
unspport dev_type
Linkback: MERHABA arkadaşlar çok acil yardım lütfen
  • Gösterim 3,541 
  •  MTK Kopya Clon Samsung S3 Destek
  • 3 Yanıtlar

Arkadaşım replika telefonlara odin ile rom yüklenmez,forumu araştırsaydın öğrenirdin,sen önce replika telefonlar hakkında bilgi edin sonra takıldığın yer olursa konu altından yaz yardımcı olmaya çalışalım.Aşşağıdaki konuyu inceleyerek başlayabilirsin.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

verdiğiniz konuyu inceleyince anladığım kadarıyla telefonum brick olmuş..fakat çok fazla şey var şimdi bunu düzeltmek için ne yapmam gerekiyor anlayamadım..lütfen yardım edin..  :yardimyardim:    bu arada telefonun arkasında made in vietnam by samsung yazıyor..çin malı mı vietnam malı mı bilemiyorum

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious