MT veya MTK 6572 SM-N900 veya N9006 REPLİKA NOTE 3 TELEFON YARDIM ÇOK ACİL ????

Başlatan Patrick Jane, 22 Aralık 2014, 00:25:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

EVET BEYLER ÖNCELİKLE TELEFONUM BİLDİĞİM TÜM BİLGİLERİNİ VEREK BAŞLIYORUM TELEFONUM REPLİKA MT veya MTK 6572 SM-N900 NOTE3 'dür.HATIRDALIĞIM AKDARIYLA DROİDDEN YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM SM-N900 yazıyordu ama Telefonun BATARYANIN ALTINDA SM-N9006 YAZIYOR BUNUDA EKLEYEYİM TAM BİR BİLGİM YOK.BİLDİĞİM BİLGİLERİM TAM OLARAK BÖYLE ... 1 HAFTA ÖNCE TELEFONU SARJA TAKTIM SABAH AÇTIĞIMDA encryption unsuccessful

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

aynen bu şekilde bir hata aldım orada yazan rest phoeneye tıkladığında ise hiçbir tepki olmadı (ses kıs+power tuşuyla gelen menüden hard format yapmayı denedim yinede mount.. bişey bişey yazıyordu kısaca hiçbirşekilde format vs olmuyordu öğrendim ve anladığım kadarıyla orjinal format dosyam yani rom oluyor kaybolmuş silinmiş okolmuş yada herhangi birşey ama bilerek kesinlikle öyle bir dosya silmedim sadece telefonun içinde yanlış hatırlamıyorsam sd kart idi "userdata_20140911_160400.backup" 80 mb. civarındaıydı bu dosyayı silip kopyasını nolur nolmaz bilgisayara koymuştum olaydan biraz önce olmuşdu ama bununla ilgisi olduğunu pek sanmıyorum) sonra gecesinde koyuldum sorunu çözmeye büssürü site video izledim program indirdim hiç anlamadığım android sisteminden baya bi bilgi edindim sonra oalrak baya fazlaca uygun rom indirmeye çalıştım droid ile bir kez telefonun tüm bilgilerini görebilme fırsatım oldu droid ile altta mavi renkli ve roota tıklayınca root atmıyordu şansıma resmini çekmeyi unuttum ve şuan telefonun bilgileri elimde yok en sonun da bir programla sistem doyasıydı galiba rootladyabildim bu kezde telefon hiçbir tepki vermemeye başladı yani hiç açılmadı tepki vermedi halada öyle usb bağlantısı ile bilgisayar görmüyordu preloader ile gördü bu sayede flash tool ile rom atmaya çok yaklaşmıştım birkaç rom denedim ama sonunda bu hatayı aldım ve buradanda ileri gidemedim verebileceğim tüm bilgiler bunlarbaşka pek birşey yok işte aldığım hatada budur arkadaşlar[/font]

ne yeni telefon alabilecek nede telefoncuya para verebilecek durumum olmadığından yardım için  geldim ne yapacağımı sorunun nasıl çözebileceğime yardım edebilecek varsa gerçekten on numara olur şimdiden teşekkürler..  :sos: :sos: :kafams23:

:sos: :sos: :sos: :sos: :sos: :sos: :sos: :sos: :sos:  :sos: :sos: :aglamaneolusddr: :aglamaneolusddr: :aglamaneolusddr: :aglamaneolusddr: :aglamaneolusddr: :aglamaneolusddr: :kafams23: :kafams23: :kafams23: :kafams23: :kafams23: :kafams23: :im-crying: :im-crying: :im-crying: :sadeddd: :sadeddd: :sadeddd:

HOOOOOOOOOOOP
BEYLER TELEFONUN AÇIKKEN ÇEKİLMİŞ ÇİNCE MENÜSÜNDEN TELEFON BİLGİLERİ İLE İLGİLİ  BİR FOTOĞRAF BULABİLDİM PEK NET DEĞİL SIKINTI OLURSA BİRAZ DAHA NETLEŞTİRMEK İÇİN UĞRAŞABİLİRİM GÖRDÜĞÜM KADARIYLA MTK6582 YAZIYOR AMA TELEFONU USB İLE BAĞLADIĞIMDA MTK6572 olarak hatırlıyorum ama DROİDDE DE MTK6582 YAZIYORDU galiba... TELEFONUN ARKADASINDA FCC ID ve SSN BİLGİLERİDE MEVCUT GEREKLİMİ BİLMİYORUM AMA TELEFONUN ARKADASIN MODEL SM-N9006 OLARAK YAZIYOR BEN SM-N900 BİLİYORDUM AMA DROİİDE BAKTIĞIMDA SANIRSAM aynen SM-N9006 YAZIYORDU BİLGİKLERİM BU KADAR GERİ KALANIDA RESİMDEKİ BİLGİLER YARDIMLARINIZI ve BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ VARSA BEKLİYORUM ŞİMDİDEN  TEŞEKKÜRLER[/u][/b]
[/size]

Linkback: MT veya MTK 6572 SM-N900 veya N9006 REPLİKA NOTE 3 TELEFON YARDIM ÇOK ACİL ????
  • Gösterim 8,710 
  • MTK Galaxy Note , Note 2 , Note 3 Sorunlar Çözümleri
  • 11 Yanıtlar

Söz Konusu Vatan ise Gerisi Teferruattır.!

M.KEMAL ATATÜRK

Arkadaşım telefonu daha önce mtk droide bağlamışsın mtk droidi çalıştırdığın klasör içinde log dosyası vardır,o dosyayı "note pad" ile açıp bilgileri onun içinde bulabilirsin,o bilgilere görede telefona rom bulup flash tool ile  yüklemeyi dene yine aynı hatayı alırsan  flash tool ile preloaderi tiklemeden, önce "format " sekmesinden "format wholae flash"ı seçip format yap ,sonrada "download" sekmesinden yüklemeyi yap,Ama dikkat et preloader telefondan silinmesin, yoksa  sürekli 4032 hatası alırsın ve kurtulması için ancak tam donanımlı  ve bu telefonlardan anlayan bi telefoncunun yapması gerekebilir.Sorumluluk tamamen sana aittir !!!

Bide bu flash tool ile dene:   Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Arkadaşım telefonu daha önce mtk droide bağlamışsın mtk droidi çalıştırdığın klasör içinde log dosyası vardır,o dosyayı "note pad" ile açıp bilgileri onun içinde bulabilirsin,o bilgilere görede telefona rom bulup flash tool ile  yüklemeyi dene yine aynı hatayı alırsan  flash tool ile preloaderi tiklemeden, önce "format " sekmesinden "format wholae flash"ı seçip format yap ,sonrada "download" sekmesinden yüklemeyi yap,Ama dikkat et preloader telefondan silinmesin, yoksa  sürekli 4032 hatası alırsın ve kurtulması için ancak tam donanımlı  ve bu telefonlardan anlayan bi telefoncunun yapması gerekebilir.Sorumluluk tamamen sana aittir !!!

Bide bu flash tool ile dene:   Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Kardeşim iyi güzel yazmışssın Allah razı olsunda ben bunlara yaptım tekranrdan aynı hatayı alıyorum flash tooldan nedir bu ahtanın anlamı ne yapmalıyım kafayı yemek üzereyim

M.KEMAL ATATÜRK

Arkadaşım yüklemeye calıştıgın romun boyutu senin telefona fazla geliyo, hatada yer yok diyo,başka rom indirip denemen lazım.

GT-I9600 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Arkadaşım yüklemeye calıştıgın romun boyutu senin telefona fazla geliyo, hatada yer yok diyo,başka rom indirip denemen lazım.

GT-I9600 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Ben bi öyle deniyim bide çok teşşekkürler sonucu ben size yine yazarım sağolun.

M.KEMAL ATATÜRK

Ben bi öyle deniyim bide çok teşşekkürler sonucu ben size yine yazarım sağolun.
Acil birkaç sorum daha olucak size kusura bakmassanız;

• Telefon boyutunu aşıyo demiştiniz bu sd klartıyla ilgili birşeymi 2 gb lık hafıza kartım var 16 gb gibi bir hafıza kartımı bulmalıyım yoksa başka birşeymi gerek? birde.... :sos:
  • -Droidi silip tekrar yüklemiştim o ara bu dediğiniz telefon bilgilerini içeren not defteride silindi galiba hiçbir veriye ulaşamadım telefon bilgilerini bulmamım başka bir yolu varmıdır acaba ?:kafams23:

M.KEMAL ATATÜRK

Hafıza kartıyla alakalı değil telefonun rom için ayrılan kısmı ile alakalı,daha düşük boyutlu rom bulman yada format yapıp içini komple boşalttıktan sonra yüklemeyi denemelisin ama dediğim gibi format esnasında preloaderin silinmemesi lazım. 
      Droid toolu sildiysen ve telefon açılmıyosa başka şansın yok.bulduğun bütün romları tektek deneyeceksin,hatta sen ilk önce  veri kurtarma programlarından biriyle pc den sildiğin klasörü  kurtarmaya çalış bence...

Hafıza kartıyla alakalı değil telefonun rom için ayrılan kısmı ile alakalı,daha düşük boyutlu rom bulman yada format yapıp içini komple boşalttıktan sonra yüklemeyi denemelisin ama dediğim gibi format esnasında preloaderin silinmemesi lazım. 
      Droid toolu sildiysen ve telefon açılmıyosa başka şansın yok.bulduğun bütün romları tektek deneyeceksin,hatta sen ilk önce  veri kurtarma programlarından biriyle pc den sildiğin klasörü  kurtarmaya çalış bence...

peki bu veri kurtarma programıyla hangi klasörü veriyi kurtarmam gerek acaba bilginiz varmı birde bu klasörü bulursak rom konusunda yardımcı olabilirmisiniz pek anlayamıyorumda bazı konulardan maalesef

M.KEMAL ATATÜRK

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious