Samsung Note 4 CWR ROM GELİYOR İLK KEZ BU FORUMDA

Başlatan Tekyürek, 21 Aralık 2014, 11:01:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

düzgün türkceli bi rom cıktığında bende cihazı alıcam hafıza kartı telefon hafıza gapps sorunu czülmüş düzgün bişey cıkarsa tabi s4 parca parca topladım iyi oldu ama bi daha uğraşamam kesinlikle  :gulucukhaha:
Linkback: Ynt: Samsung Note 4 CWR ROM GELİYOR İLK KEZ BU FORUMDA

arkadaşım note 4 romu note 3 e olmaz mavi cwr mod mtkdoid ile  oluşturulabilir forumda ararsanız bulursunuz zaten  yada  googleye kendi cwr nizi oluşturun diye yazarsanız google direk bulacaktır konuyu   cwr rom yüklemek istiyorsunuz anladımda note 3 ler için cwr rom çalışmam henüz yok  malesef  anca restore yedek alarak geri yükliye bilirsiniz
lütfen konuyla alakasız  cvp lar yazmayın bide
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Yakında note3 cihazımı yaptırırsam mt6572 telefona mt6582 romu portlamayı deneyip sitede paylaşıcam. Çalışırsa süper olur.
Sorunu olan arkadaşlar mesaj veya istek yollayabilir. Nick ini söylerse iyi olur.

Tekrar merhaba oncelikle sundugunuz hizmetten dolayi size tesekur ederim bende kore not 4 vardi yanlis program sonrasi telefon acilmaz oldu sizin romu flashtolla eksiksiz yukledimsu sadece acilis sesi var siah isikli ekran var bilgisayarda root programinda ekrani kilit ekranda sadece gorebiliyorum telefonda baska hareket yok siz bana telefon bilgileri lazim boot img dosyasindan demistiniz o arada denemeler yaptim ama bulamadim ama bir rot programinda telefon bilgilerini gordum soyle
Çince  yazi.sm-n910
Çince Qualcom msm8974
300m
Çince 1280x720
Android4.4.4
Android kernel  3.4.5_447903 gcc version
(EA24Ee05_BD4-4D42_4D53_8E4A-8026422432GB
lcc drive O-otm1283_hd-dsi cmd-spt-tianma
Not yedegim yok  bu bilgilerle belki yardimci olabilrsiz diye dusun dum
Bilemiyorum belkide bu bilgiler sizin romun
Yardimlarinizi rica ediyorum

Kusura bakmayin basinizi agrittim
Tekrar tekrR tesekurler

Telefonum açılmıyor. Samsung Yazısında kalıyor. nasıl yapabilirim acba ?

Telefonum açılmıyor. Samsung Yazısında kalıyor. nasıl yapabilirim acba ?
kernal bilgileri ve lcd driver aynımıydı bunu konrol ettinizmi

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious