220 TL "Galaxy s5 replikaa" 220 TL

Başlatan siteforum, 04 Aralık 2014, 14:08:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

GALAKS S5 REPLİKA - KAMERASI,İNTERNETİ,HIZI GAYET İYİ UYGULAMALRDA SIKINTISI YOK TEK SIKINTISI VODAFONE HATTA GÖRÜŞME YAPILIRKEN RES ATIYO AMA AVEA VE TURKCELLDE BÖYLE Bİ SIKINTI YOK
Linkback: 220 TL "Galaxy s5 replikaa" 220 TL
  • Gösterim 8,908 
  • Satılık Sıfır Android Telefonlar
  • 11 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Sorunu olan arkadaşlar mesaj veya istek yollayabilir. Nick ini söylerse iyi olur.

Model : GT-I9600(GT-I9600)
Android : 4.4.2
Hardware : mtk6589
Total Ram : 1857 MB
Screen Resolution : 480*854
Camera : 5MP
Hafızası 16 GB gözüküyor fakat 2 GB
El sensörü çalışıyor

Mtkdroid tools 2.5.3 e bağlayıp özelliklere bakar mısnı?
Sorunu olan arkadaşlar mesaj veya istek yollayabilir. Nick ini söylerse iyi olur.

denedim fakat yapamadım hangi özelliklerini merak ediyosun

İşlemcisinin gerçek olup olmadığını merak ettim. Telefonda yazabiliyor ama onlar fake yani sahte oluyor. MTK Droid gerçeği söyler.

söylediğin şeyi yapamadım fakat CPU-Z programıyla edindiğim bilgiler bunlar

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz