(SM-N910 )Replika MTK işlemcili Note 4 için CWR Restore Rom Yedek (MTK6582)

Başlatan Tekyürek, 03 Aralık 2014, 20:05:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bu telefondan  isteyen arkadaşlar  benimle irtibata geçebilir  : 05364261966

Hardware : MT6582
Model : SM-N910F
Build number : JDQ39.G9008VZCUBMHJ
Build date UTC : 20141027-072631
Android  v : 4.4.4
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V15, 2013/11/21 22:19
Kernel v : 3.4.5-447903 (se.infra@SEP-92) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Mon Oct 27 15:14:05 CST 2014
Uboot build v : -----
LCD Driver IC : 1-otm1283a_hd_dsi_cmd_spt_tianma

evet  arkadaşlar cwr restore yedegini sizlerle buluşturuyoruz
model  note 4
ve indirmiş oldugunuz yedegin içinde  cwr kuramayanlar için  recovery  dosyasınıda içine koydum ve
paket içinde bulunan ekteki dosya  SM-N910F_141027__boot_patched_141202-203258

boot dosyası  hatalı olanlar için cwr  oluşturamayanlar için  yedegin içine hepsini arşivledim

kimsenin bahanesi olmasın diye birde video atayım  :)

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

ekstira olarak dosyaları indirmek isteyenler için  recovery  dosyasını   onuda paylaşayım hiç bahane etmeyin bişeyleri sonradan  :)

note  4 cwr yedek 
  • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

• recovery  dosyaları
  • Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

• Linkback: (SM-N910 )Replika MTK işlemcili Note 4 için CWR Restore Rom Yedek (MTK6582)
    • Gösterim 17,200 
    • Replika Clone Samsung Galaxy Note 4 Rom
    • 11 Yanıtlar

DİKKAT!!!  MTK6582 NOTE3 ü olanlar bu ROM u denemesin brick oluyor denendi onaylandı.

arkadaşlar bende not4 var ben bunun yedeğini almadım ama farklı bi program yükledim ve çöktü açılmıyorsiyah ekran gelip kalıyor bana yedeğini atabilirmisineski haline nasıl çevirebilirim

Bunu nasıl yükleceğimize dahil forumda yazı var mı bulamadım hafıza kartınamı ayacağız bunları.

Factory Mode demek için açtım çince yazılar çıktı yanlış yere basarım diye pilini çıkardım telefonun onu nasıl videodaki gibi yapacağız :D

sen factory modu açmıssın ses kısma tuşuyla ses açma tuşu + açma kapama tuşuna aynı anda bas cwm moda girer tabi yüklü ise :)

Kolay gelsin... Ben note 4 il aldığımda üzerinde smart remote diye bir uzaktan kumanda programı vardı sonra fabrika ayarlarına geri dönünce bu program silindi. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

Kolay gelsin... Ben note 4 il aldığımda üzerinde smart remote diye bir uzaktan kumanda programı vardı sonra fabrika ayarlarına geri dönünce bu program silindi. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

Aynısı benim de başıma geldi aynı programı google play'den indirdim ama televizyonu çalıştırmadı ilk aldığımda gelen program sorunsuz olarak çalıştırıyordu neden böyle oldu anlamadım bende

Umarım yetkili arkadaşlar bir çözüm yolu bulurlar. Fabrika ayarlarına döndürünce kızılötesi devre dışı kalmış olabilir mi? Buna nasıl bakabiliriz ?

Birşey merak ediyorum bu romu yüklemekle telefonu sıfırlamak arasında ne fark var ? :)

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious