Açılmayan telefonlara çok basit bir çözüm(kendim buldum)

Başlatan alemdar27, 12 Ocak 2014, 09:20:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrb arkadaşlar. Kendi telefonuma en az 20 tane değişik rom attım. ancak bazen uyumsuz romlar telefonu açmıyordu. bende sitelerdeki karışık yollardan ziyade kendim çözdüğüm bir yöntemi sizlerle paylaşmak istiyorum. ancak bu çözüm telefonunuz CWM modda açılıyorsa olur.
ÇÖZÜM: öncelikle telefonunuzdaki sd kartı çıkartın, bir kart okuyucuya takın. Sonra biçimlendirdikten sonra sırasıyla clockworkmod / backup klasörlerini oluşturun ve sağlam bir rom bulup backup klasörünün içine atın. daha sonra sd kartı tekrar kendi telefonunuza takın. CWM modda açtıktan sonra restore işlemini yaptıktan sonra Mutlu son....kolaylıklar dilerim.
Linkback: Açılmayan telefonlara çok basit bir çözüm(kendim buldum)
  • Gösterim 4,107 
  • MTK Ortak Konu Paylaşımları
  • 4 Yanıtlar

Bu zaten herkesin bildiği bir yöntem

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

paylasılmayan herkesın bıldigi bir yontem olucakı:) yenıler ıcın yararlı bilgi

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yappaylasılmayan herkesın bıldigi bir yontem olucakı:) yenıler ıcın yararlı bilgi
Siz Bootloop Olmaktan Bahsediyorsunuz Şunu Deneyin Custom recovery TWRP CVM Philz tek tek deneyin Bootloop Olmus Yani Açılış Logosunda Kalmış Cihazlar İçin Geçerli Vipe Data Wipe Cache Yapın.Denenmiştir.
*Bilgi Paylaştıkça Çoğalır*

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapMrb arkadaşlar. Kendi telefonuma en az 20 tane değişik rom attım. ancak bazen uyumsuz romlar telefonu açmıyordu. bende sitelerdeki karışık yollardan ziyade kendim çözdüğüm bir yöntemi sizlerle paylaşmak istiyorum. ancak bu çözüm telefonunuz CWM modda açılıyorsa olur.
ÇÖZÜM: öncelikle telefonunuzdaki sd kartı çıkartın, bir kart okuyucuya takın. Sonra biçimlendirdikten sonra sırasıyla clockworkmod / backup klasörlerini oluşturun ve sağlam bir rom bulup backup klasörünün içine atın. daha sonra sd kartı tekrar kendi telefonunuza takın. CWM modda açtıktan sonra restore işlemini yaptıktan sonra Mutlu son....kolaylıklar dilerim.

arkadaşım paylaşım düşüncen için saolda lüfen konu açmadan önce siteyi bi araştır varmı yokmu diye.
 :uyariiiiiisda: forumu boş konu çöplüğüne çevirmeyelim ki giren kişinin kafası karışmasın.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious