Bakarmısınız arkadaşlar

Başlatan pektek, 16 Kasım 2014, 11:21:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Selamlar öncelikle arkadaşlar
Samsung galakxy s4 mini korea telefonum var. ben bunu ne yaptıysam birtürlü dowloand moduna alamıyorum. bütün herşeyi denedim.  ses kısma + home + power tuşlarına basınca factory mode deyip çince bi menü çıkıyor , ses artırma + power tuşlarına basınca recovery menüsü çıkıyor ama ne yüklediysem sd kartan installed aborted hatasını alıyorum. telin bilgilerini çince menüden görmek zorunda kaldım. zaten hiçbi şekilde açılmıyor telefon. samsungta kalıyor. ne odin ne başka bi programa gösteremiyorum telefonu. tanımıyor etmiyor.  bunu sd karttan halletme imkanm varmı yükleyip tekrar açılmasını sağlamak için. özellikleri şunlar
BB Chip  MT 6572
MS BOARD  serrano3g
Modem ver.    Moly.wr8.w1315.md.wg.mp.v1.p1.2013/09/24   12:14
Bar code : 0111E10310
Kernel ver.  3.4.5 ( sw06@server3)
android ver .     4.4.2
sw ver.    alps.jb3.mp.v1
custom build vern v.s.131228
BUNLAR yazıyor arkadaşlar
Linkback: Bakarmısınız arkadaşlar
  • Gösterim 7,316 
  • CWM Recovery ile İlgili Konular Ve Paylaşımlar
  • 8 Yanıtlar

mtk telefonları odin görmez eğer odin ile yükleme yaparsan işlemciyi yakarsın sp flash tool ile yükleme yap bu arada mtk telefonlarda download mod yoktur
MTK DROİD TOOL YEDEK : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ROM YÜKLEME: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

B İ R   T E Ş E K K Ü R   Y E T E R

hocam sp tool ile yükleme yaptığımda telefon görmüyor bile , herşeyi denedim . ben mi sp tool da bi hata yapıyorum anlamadım .   mt65xx android phone diye bi sürücü var onu tanıtmadığımdan mı olmuyor sp tool anlamadım

farklı bir flash tool kullan ve tüm sürücülerin yüklü olduğundan emin ol birde bataryayı çıkar usb yi bilgisayarla telefona bağla sp flash toolu aç bak görmüyorsa bataryayı tak
MTK DROİD TOOL YEDEK : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bu modele uygun rom paylaşırmısın dostum.   uyumlu olan . Sevinirim . teşekkürler şimdiden

ekran driverini biliyormusun ama yidene mesaj olarak atıyım özelden link paylaşmak yasak uzun süre aradıktan sonra buldum

hacım yükledim şimdide tel hiç açılmıyor :) tepki bile vermiyor :)

Tekrar yüklemek istedim olmadı , format kısmından formatladım yine olmadı bu hatayı alıyorum. telde hiç açılmıyor artık :)

BROM ERROR : S_DA_NFB_BOOTLOADER_NOT_EXIST (3050)

[ USER ] Bootloader doesn't exıst on NAND FLASH ! Please dowloand Bootloader first !

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious