[ Mtk 6572 S3 Mini Modifiyeli Rom ] Temiz Güzel 06.11.2014 Link Eklendi.

Başlatan asauult, 06 Kasım 2014, 14:17:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba replika konusunda son derece cahilim ve rom kurma konusun da araştırmalar yaparak deneme aşamasına geçtim. Fakat birşeyleri ters yaptım bir yedek aldım onuda silmişim.
şimdi telefon acılınca beyaz android geliyor ve oylece kalıyor.
Ses açma ve power basınca cwm ters, mavi ve ingilizce geliyor.
Ses kapama ve power da beyaz android geliyor.
bilgisayar cwm modda telefonu göruyor. Flash toll ise görmüyor.
telefon mtk6572 gti8190 s3 mini.
Nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum.
Yardımcı olursanız memnun olurum.
Ayrıca daha önce sizin paylastığınız bu sayfayı görseydim bu hataya dusmezdim sanırım.
Topluca bir paylaşım olmuş teşekkürler.
Linkback: Ynt: [ Mtk 6572 S3 Mini Modifiyeli Rom ] Temiz Güzel 06.11.2014 Link Eklendi.

Yede kAlmadan Asla Yukleme Yapmayın Ama Zaten Flash Tools a Cmw Modda Baglanmaz Bataryasız Baglıyacaksın Telefonunu Mtk Drıod Tool Ile Baglayıp Bılgılerıne Baktın Demı Uyuyor Bu Rom Kurulumda Hata Yapmıştım Anlatımı Tekrar İncele Dogru Sekılde Takıp Edersen Sorun Cıkmaz
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!

Androıd Başta Beyaz Gelır O Normal Telefon beyaz Androıd Logosunda Reset Atıyorsa Telefonuna Uymuyordur Rom Kurarken Bılgılerı Okuyun Telefonunuza Uymuyan Rom Kurmayın ve Her Zaman yedek Alın  Rom Uymuyor Telefonunun Bılgılerı Ogrenmeden Rom Denemeyınız
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Beyaz android 15-16 saniyede bir gidip geliyor.
Flash toll bataryasızda bataryalıda görmüyor.
Droid tool daki görüntüye göre hangi rom yüklemeliyim. Tabi bağlantı kurabilirsem.
İlginize teşekkür ederim.

Öncekikle Merhaba Bende Hata Oluşuyor Yardım Edebilirmiin Tw Var Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Hatam 3144 Modifiliyede Normalde 8038
Yardımcı Olduysam Teşekkür Edin Bari Eliniz Yapışmaz

Romu bugün denedim stabil denebilir status bar üzerinde oynamalar vs. yaptım güzel oldu.  :korsan:

Beyaz android 15-16 saniyede bir gidip geliyor.
Flash toll bataryasızda bataryalıda görmüyor.
Droid tool daki görüntüye göre hangi rom yüklemeliyim. Tabi bağlantı kurabilirsem.
İlginize teşekkür ederim.
ANDROİD yazan yerin haricindeki tüm tikleri kaldırın ve telefonu kapalı vaziyette iken ve batayra takılı iken ses açma tuşuna basılı tutarak usb bağlayın ve ses açma+ home+ power yaparak cwm ekranına girin wipe data factory reset yapın.

MTK DROİD TOOL YEDEK : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ROM YÜKLEME: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

B İ R   T E Ş E K K Ü R   Y E T E R

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious