50 LİRALIK MASRAF İÇİN 200 LİRA İNDİRDİM MTK 6582 S5 1.SINIF REPLİKA

Başlatan TRRS, 05 Kasım 2014, 18:58:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhabalar ben MTK6582 işlemcili birebir replika S5imi maalesef satıyorum. İlk kullanıcısıyım ve 2 hafta oldu alalı 600 TLye Bursa-Osmangaziden aldım. Telefon on numara bir telefon,gerçekten beklentilerimin üzerinde bir performans buldum. Mobileuncle ve sonradan yüklenme CPU-Z Antutu tarzı programlarla 1,5 gb ram ve 13 mp kamerası olduğunu öğrendim. Uzun süredir android dünyasında olduğumdan kolayca root ve cwm attım. Üzerinde %97 Türkçe rom yüklüdür. Açılışta SGS5 ile birebir bir açılışı vardır. Samsungdaki Air view,S beam,GPS Smart triple özellikleri vardır ve test ettim, NFC var deniliyor ama onu test etmedim. Ses sistemiyle oynanmıştır ve cızırtısız en yüksek sese sahiptir. Aldığım tüm aparatlarıyla artı 45 liralık Mercury kılıfıyla teslim edeceğim. Gelelim şimdi sıkıntısına; Telefon arada sırada pencere (seçenekler) tuşuna basıyor. Sorunu çözmek için yazılımsal yolları denedim fakat olmadı. Hiçbir şekilde su girmemiş telefon yere düşmemiştir (düşse camıda kırılır-çatlardı) Problemin sebebi maalesef telefonun pantolonumun cebinde sıkışmasıdır. Tamircilere sordum. %100ü dokumatik değişecek dedi. Düşme yada darbe sonucu olmadığından camın değişmesine gerek yokmuş. Toplam 50 TL masrafı vardır. İster tamircinizle gelin ister istediğiniz tamirciye gösterin. 1 TL fazla masrafı yok. Daha 3 hafta önce 600 eden telefonu 200 lira indirip 400 liraya bırakıyorum. Benimle beraber alan arkadaşım aynı telefonu 3 gün önce 600 TLye sattı. Tekrar söylüyorum isteyen tamircisiyle gelsin 50 TLden bir kuruş fazla masrafı yok ama fiyatı 200 lira indirdim. Arayın görüşelim isteyen telefonu inceleyipte alabilir isteyene kapıda ödemeli yollayabilirim. Üniversiteye hazırlandığım için kendim yaptıracak zaman ve para bulamadım. İnşallah alan arkadaş mutlu olur güle güle kullanır.

Site üzerinden yada telefonla ulaşabilirsiniz.

0538-700-45-45 Numaralı hattan ulaşın,iyi günler.
[/font][/size]
Linkback: 50 LİRALIK MASRAF İÇİN 200 LİRA İNDİRDİM MTK 6582 S5 1.SINIF REPLİKA
  • Gösterim 4,804 
  • Satılık İkinci El Android Telefonlar
  • 3 Yanıtlar

O telefon 400 lira etmez 600 liraya sen aldiysan eger kazik yemissin

GT-S6500D cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Usta peki ederi nedir? Düşünüyormusun almayı yoksa tavsiye içinmi yazdın yorumu?

merhaba elilmde alacağım karşılığı almış olduğum asus x54hr model laptop vardır sadece remi arzalı dediler bana bende masraf etmek istemedim işlemcisi dört çekirdekliymiş üzerinde intel core i3 yazıyor kutusu falan var takas düşünürseniz haberinizi bekliyorum tel no: 0546 500 24 64

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious