Oyun Yükleme Problemi

Başlatan nabersene, 01 Kasım 2014, 21:24:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

64 GB SD kartım var ama doğru düzgün oyun yükleyemiyorum. SD Kartımda Android klasörü yoktu. Android klasörü ve içinde data ve obb klasörü oluşturdum. 1.5 gb a yakın Assasin's Creed oyununun data klasörünü oluşturduğum data ya attım ve apk dan yükledim. Apk dan yüklemeye çalışınca data dosyası olmasına rağmen oyun internetten veri indirmek istiyor önceki telefonumda bu sorun yoktu.  Sadece bu oyuna özel sorun değil data klasörü olan her oyunda böyle yapıyor. Telefonum hızlı sayılır ama ekran kilidini açmak için birkaç defa zorluyor nedense sanki donma yapıyor.  Telefonumun özellikleri şu şekilde

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

oyun oynayan biri olarak sd kartı ana yükleyici olan uygun hızlı stabil bir rom var mı? Forumda belki çok var ama pek bilmediğim için karıştırmama rağmen bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
Linkback: Oyun Yükleme Problemi
  • Gösterim 2,996 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 2 Yanıtlar

Buradan uygun romu bulabilirsiniz : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Fakat kasma veya donmaların düzeliceğini pek sanmıyorum, (donanımsal kaynaklanıyor olabilir sonuçta replika cihaz)

Forumda birçok rom var biliyorum ama tam anlamadığım için konuyu açtım. Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ana yükleyicisi sd kart olan yukarıdaki özelliklere uygun  bir romun forumdaki onu linkini paylaşabilir misiniz?

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious