FLASH TOOL 3004

Başlatan Bkrylmz, 28 Ekim 2014, 20:50:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Herkeze kolay gelsin sa dün telefona yanlış rom attım kapandı telefon test point yolu ile pc gösterdim ama  ne yaparsam yapayım bu hatayı geçemedim bunun bir yolu yokmu sadece usb görüyo telefon ne şarj alıyo nede tepki veriyo forumdaki tüm konuları okudum denedim ama bir yolu vardır mutlaka başına glip çözen olmuştur yardım ederseniz cok sevinirim :yardimyardim:
Linkback: FLASH TOOL 3004
  • Gösterim 3,993 
  • MTK Genel sorun ve istekler
  • 3 Yanıtlar

ugraşmanıza ragmen  yapamıyorsanız biz sizler için varız   ücretli destek bölümünden derman26 admin arkadaşımızla irtibata geçmenizi öneririm

yinede denemeye devam edin   videolu anlatımlar mevcut  uygun rom oldugundan emin olun yüklemeye çalıştıgınız rom uymaz ise  bu tip hatalar alabilirsiniz  telefondan telefona degişmektedir  bu hatalar bazı modellerdede istediniz romu yükleyin hepsini   kabul ediyor açılmasada telefon
yani anlıcanız  rom yüklerken lcd driver ve kernal sürümü önemli buraları uygun olan romları deneyiniz bazı modellerde böyle farklı romlar yüklenemiyor
hata veriyor
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

anladım teşekkür ederim biraz daha deneyim iletişime geçerim bir sorum olacak ben yedeğini almıştım onuda yemiyo ama ordan kernel ve lcd sürümünü öğrene bilirmiyiz dosyalar içinler bunla ilgili bir bilginiz varmı

bendede lenovo a1000 tablet var ondada bu hata veriyor   

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious