mtk6589 540X960 S4 Hızlı, Türkçe, Sd kart tel belleği Nandroid Rom

Başlatan sendegel, 26 Aralık 2013, 19:31:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

data resset yap dene   
Linkback: Ynt: mt6589 540X960 S4 Hızlı, Türkçe, Sd kart tel belleği Nandroid Rom
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Tkeyürek Hocam S.A.

ben daha önce flash tool dan rom falan yükledim fakat sd karttan hiç yüklemedim.
Açıkçası sendegel arkadaşın bu romunu denemek istiyorum fakat (Romu yukarıdan indirdikten sonra zipten çıkarınız.
SD kartınızda "clockworkmod/backup" yok ise oluşturunuz . Oluşmuş ise clockworkmod/backup içine "6589-1_sendegel_CwmRom" klasörünü kopyalayınız.)
Hocam bu parentez içindeki açıklama tam olarak nedir.

tşk..

gt-I19500
mt6589
android 4.2.2
anabant sürümü I19500XXUAMDE
çekiirdek sürümü 3.4.5 whl@server0-br #1
yazılım sürümü V74.07
Radio : MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V4, 2013/07/29 18:27
PROCESSOR : ARMv9 rev10(v71)

bu sisteme uygun rom root çıkacagını nasıl anlayabilirim ?
yada nerden takip edebilirim
şu an  nette sadece senin yazdıklarını okudum başka da böyle açıklayıcı kimse bulamadım

yardımcı olursan çok sevinirim

telefonumun özellikleri bunlar.s4 mini jelly bean launcherli rom arıyorum.sizinkini denedim.insttalion aborted yazdı.yardımcı olabilecek varsa sevinirim.teşekkürler.

Tkeyürek Hocam S.A.

ben daha önce flash tool dan rom falan yükledim fakat sd karttan hiç yüklemedim.
Açıkçası sendegel arkadaşın bu romunu denemek istiyorum fakat (Romu yukarıdan indirdikten sonra zipten çıkarınız.
SD kartınızda "clockworkmod/backup" yok ise oluşturunuz . Oluşmuş ise clockworkmod/backup içine "6589-1_sendegel_CwmRom" klasörünü kopyalayınız.)
Hocam bu parentez içindeki açıklama tam olarak nedir.

tşk..

çok basit bir işlem :D hafıza kartına aynen  atıyosun cwr modda kuruyosun 

telefonumun özellikleri bunlar.s4 mini jelly bean launcherli rom arıyorum.sizinkini denedim.insttalion aborted yazdı.yardımcı olabilecek varsa sevinirim.teşekkürler.
bu rom olmaz seninkine ok

çok teşekkürler.peki benim telefonuma uyacak jelly bean görünümlü yada modifiyeli bir rom tavsiyeniz varmıdır?şimdiden teşekkürler.

5 inç  bölümünü incele kernal versiyonu aynı olan varsa yükle yok   birbirine yakın olabilir bu rom diye düşünüyorsan öncelikle flaş tool yedegini al ve ondan sonra rom kurmayı dene  benden tavsiye  ondan sonra  biricik etsende cihazı geri getirebilirsin ok

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious