TÜM MTK MODELLERİ SP FLASH TOOL İLE ROM YÜKLEME

Başlatan rambox03, 07 Aralık 2013, 20:30:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kendi yedeginiz varmı  yoksa  işiniz zor   ben herkesi uyarıyorum   yedek almadan rom yüklemeyin diye ama herkes  bildigine hala devam ediyo
:çoksinir: :çoksinir: :çoksinir: :çoksinir: :çoksinir: :çoksinir: :çoksinir: :çoksinir:r
Linkback: Ynt: TÜM MTK MODELLERİ SP FLASH TOOL İLE ROM YÜKLEME
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

burda bir kaç kere yardım istedim....

telefonum geri yüklemeden sonra wifi ve bluetooth.....başka uygulamalarda olmuyo diye....

daha yardım eden olamadı...telefon sadece sim kartı tanıyor ne üzerine yüklemek istediğim uygulamaları neden doğru düzgün çalışıyo....

teşekkür ederim....inan hepsini yaptım....telefonu bile açtım acaba antendemi zarar var diye...

bi anlam verremiyorum...neden olmadığını....

şimdi internetten program bakıyorum...p2p supplicant ve wpa supplicantı yeni yazıcam...internetten öğrendiğim kadarı bunlarla bi alakası olabilirmiş...

olmazsada zaten omuyodu derim kendime.... :aglıyor:

Hocam Kolay gelsin Bende 6572 var söylediklerinizi yapıyorum ilk önce Mediatek yazısı geliyor arkasından Android yazısı geliyor orda takılıyor bir tıklama sesi var bu arada uzun açık bırakırsam kamera ve çevresinde ısınma oluyor bana yardımcı olusanız sevirim kernel versioyonu 3.4.5 (liuxiuyun@mht05) rom lütfen yardım

cwr ye gir data resset yap  açılırsa açılır yoksa rom uyumsuz dur

rambox03 kardeşim size ulaşabileceğim bir telefon numarası nı msj olarak atarmısınız ben direk size yazamıyorum

kardeşim dediklerini harfiyen yapıyorum ama Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap bu resimlde görülen yerde kalıyo napıcaz bı yardımcı olurmusun

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious