Samsung s5 apk dosyaları hepside imzalanmış !!!!!

Başlatan Tekyürek, 14 Ekim 2014, 21:05:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mesajlaş apk adı ne olarak geçiyor acaba güzel paylaşımların için teşekkürler
Linkback: Ynt: Samsung s5 apk dosyaları hepside imzalanmış !!!!!

Sendegel Hocam 6572 Note 3 de denedim ve çoğu hata verdi systemui.apk settings.apk  :aglamaneolusddr: :aglamaneolusddr:

İyi günler. Verilen paylaşımı NOTE3 de hepsini teker teker kurdum. Ana menüye döndüğüm vakit menü ikonu kaybolduğunu gördüm. Telefon ikonuda yoktu. Menüye giremiyorsun ve tabiki kurduklarını kaldıramıyorsun. Gerçi kaldırsanda düzelmeyecektir. Allah tan yedeğim vardı ve yedeğimi yükledim. Benim cihazı bozdu. Tabiki benim cihazla ilgili olabilir. MTK6582 NOTE3 5.7" cihazda sonuç hüsran.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
    İyi günler. Verilen paylaşımı NOTE3 de hepsini teker teker kurdum. Ana menüye döndüğüm vakit menü ikonu kaybolduğunu gördüm. Telefon ikonuda yoktu. Menüye giremiyorsun ve tabiki kurduklarını kaldıramıyorsun. Gerçi kaldırsanda düzelmeyecektir. Allah tan yedeğim vardı ve yedeğimi yükledim. Benim cihazı bozdu. Tabiki benim cihazla ilgili olabilir. MTK6582 NOTE3 5.7" cihazda sonuç hüsran.
Peki apk leri denerken izinlerini verdin mi?
Sorunu olan arkadaşlar mesaj veya istek yollayabilir. Nick ini söylerse iyi olur.

Peki apk leri denerken izinlerini verdin mi?

Hepsine tek tek izinlerini verdim. Kardeş bu işte acemi değilim ama bu paylaşımda şunuda öğrendim her paylaşımı denemeyeceğim!

Uzun zamandır siteye girmiyodum buyüzden kimseyi tanımıyorum oyüzden özür dilerim.
Ve apkler ise hüsran olabilir yedeğin varsa sorun olmaz. Ama bu s5 apklerinin neyi nesi neyin fesi olduğu daha belli edilseydi iyi olurdu
Sorunu olan arkadaşlar mesaj veya istek yollayabilir. Nick ini söylerse iyi olur.

furkan sende  bilgili birisisin benim zamanım yok neyin ne işe yaradını söylicek kadar 

senden ricam  acıklama yaparmısın ne işlere yaradına dair

Evet bilgiliyim. Ama binların hangi tel yani replika mı replikaysa hangi işlemcili cihazdan alındığını bilmediğim için birşey diyemem. Onu söylersen hangi tellerde nasıl çalışcağını söylerim.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious