MT6572 Samsung GALAXY Note 3 romunu Bekliyor.

Başlatan swat43, 12 Ekim 2014, 01:58:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

linki yenilermisn kardeş ?
Linkback: Ynt: MT6572 Samsung GALAXY Note 3 romunu Bekliyor.

10 gündür uğraşıyordum...
en az 50 GB civarı rom indirdim...
needromdaki bütün note 3 clonları
olmadı bütün mtk 6572 romları
6582 romları....
bütün 5,5 " romları indirdim
kimi tık demedi, kimi ekran görüntüsü olmasına rağmen dokunmatiği çalışmadı (aynı zamanda arka flashı sürekli yanıyordu)
kimi de dokunmatiği ve titreşimi çalışmasına rağmen ekran görüntüsü bozuk (yarısı sarı yarısı beyaz) olarak açtı telefonu
neler kurcalamadım ki...
build.prop la oynadım yemedi.
/system/data/misc/ProjectConfig.mk ile uğraştım yemedi...
az daha driver yazmaya başlıyacaktım ki... senin romla karşılaştım (oysaki daha önce kesin indirmişimdir niye olmadıydı anlamadım)

vel hasılı! çok teşekkür ederim emeğine sağlık sayende telefonu kurtardım
ha.. telefon benim değil bir arkadaşımın. virüslüydü. yedek almadan, telefon özelliklerini kaydetmeden cumburlop atladık işe sonradan sonraya özellikleri öğrenmeye çalıştım. ekran boyutunu/önemini dahi bilmiyordum cetvelle ölçtüm 5. gün sonunda.

iyiki var forum.. iyiki varsınız. kolay gelsin.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
MTk Droid Tolls ile alındı (flash tol yedeği değildir )

CW yedeği  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

linki nyenilermisiniz bu roma çok ihtiyacım var linkte dosya yok çok rica ediyorum

linki yenilermisiniz çok lazım bu rom bana uzun zamandır arıyorum hiç bi yerde bulamadım.

,

arkadaşlar bulamadığınız rom burda bende çok aradım sonunda buldum.

Flash tool yedeği kesin oluyo ben teli kurtardım buyrun sizde deneyin

Arkadaşlar Cw Yedeği olan varsa upload edebilirmi flash tool  görmuyor benım teli telefonu bağlıyorum ses açma power tuşuna basıp usb bağlıyorum göruyor 10 sn sonra donanım gidip geliyor bir türlü yapamadım telefonda mı sorun var acaba usb bağladığımda devamlı donanım  gelip gidiyor usb den kaynaklanır dedim 5 tane usb denedim hepsinde aynı sorun pc den yapıyor olabilir dedim pc değiştirdim gene aynı donanım gelip gidiyor yani donanım kopuyor tekrar bağlanıyor tekrar kopuyor tekrar bağlanıyor anlamadım gitti cw yedeği upload ederseniz sevinirim cw den yükleme yapacaz artık aslında romda fazla bir şey yok dokunmatik te takılma var birde internete bağlanınca kendi kendine birşeyler indirip yüklüyor ekrana reklamlar cıkıp duruyor deli etti beni 

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious