mtk 6589 s4 için rom

Başlatan 0quzhan, 03 Ekim 2014, 15:11:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

arkdaşlar telefonum wifi sorunu var ve menüde kamera butonu yok bunun için rommu yüklemeyliyim. telefon bilgileri aşağıdadır.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

cpu modeli : mt6589
cores 4+4
whatismyscreende inçim:480x854 çıktı.
renderer : powerVR sgx 544mp
resolution 1080x 1920
destinyy: 480 dpi
android ver : 4.2.2

arkadaşlar birde factory mode girince çince yazıyor.Gerekli olan programları link olarak verirseniz sevnirim.Daha önce 1 defa rom attım.Orjinal samsungdu teşekkürler.
Linkback: mtk 6589 s4 için rom
  • Gösterim 8,359 
  • MTK S4 65XX Sorunlar Ve Rom İstekleriniz
  • 11 Yanıtlar

mtk droid tool ile recovery mode girdim fakat komut yok yazıyor.
arkadaşlar yukarda yazıgım telefon bilgileri antutu benchmark dan almıştım.
fakat mtk droid tool ile aldıgım bilgiler aşağıdadır:

Hardware : MT6572
Model : GT-I9500
Build number : JDQ39.I9500XXUAMDE
Build date UTC : 20140109-024927
Android  v : 4.2.2
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V1, 2013/05/22 10:08
Kernel v : 3.4.5 (liuxiuyun@mht-10) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Thu Jan 9 10:47:29 CST 2014

sorunumu biliyorsunuz desteklerinizi bekliyorum

Arkadaşım öncelikle telefonunu vroot ile rootlayıp sonrada mtk droid ile rootladıktan sonra mavi cwm yüklemen lazım forumda konusu var cwm oluşturma diye arat bulursun.

GT-I9600 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

yukarıdaki linkte 4. rom benim telefona uyuyor.Ancak benim telefonda cwm ekranda sd kartta zipten yükle deyince installed aborted hatası alıyorum ve yüklenmiyor.baya bi rom denedim sonuç bu şekilde hata.Lütfen yardım ed,nnn

Arkadaşım öncelikle telefonunu vroot ile rootlayıp sonrada mtk droid ile rootladıktan sonra mavi cwm yüklemen lazım forumda konusu var cwm oluşturma diye arat bulursun.

değerli admin dediklerinizi araştırıp yaptım ancak rom yüklerken installed aborted yazıyor.yükleme işini telefonum cwm modundan file zip instal seceneginden sd kartım içinden gösterip yükleme calısoyrum ama hep aynı hata.

Arkadaşım indirdigin rom restore yedegi ise yüklemeyi o sekilde yapamazsın,şöyle dene indirdigin zip dosyasını klasöre cıkarıp hafıza kartı-clockworkmod- backup icine at (yoksada kendin olustur)sonrada cwmye girip backup and restore kısmından restore ile yükleyeceksin ama önce yedegin yoksa mutlaka yedegini al.

Arkadaşım indirdigin rom restore yedegi ise yüklemeyi o sekilde yapamazsın,şöyle dene indirdigin zip dosyasını klasöre cıkarıp hafıza kartı-clockworkmod- backup icine at (yoksada kendin olustur)sonrada cwmye girip backup and restore kısmından restore ile yükleyeceksin ama önce yedegin yoksa mutlaka yedegini al.

evet dediğiniz gibiymiş restore kısmından ancak uyumsuz dedi,halbuki bilgiler birebir aynı
sizin elinizde varmı acaba rom yedegi
benim sorunum kamera ve wifi sorunundan dolayı bu işe giriştim sabahtır uğrştırdı.

Arkadaşım uyumsuz derken ne hatası verdi, ama nadirende olsa birebir uyumlu gözükse bile yüklenmiyebiliyor maalesef benim elimdede rom yok lazım olunca bende internetten indiriyorum.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious