G5 pusula ve ego uygulaması

Başlatan mehmetem, 01 Ekim 2014, 17:58:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Telefonda usb simgesi ve :smiley: simgesi var. PC'de çıkarılabilir disk E ve F var, ama bunlara girilmiyor.
Linkback: Ynt: G5 pusula ve ego uygulaması

root etmek ne demek? nasıl yapılır?

root etme droid tools tarafından yapılıyormuş TEŞEKKÜRLER, cwm benim telefonda çince çıkıyor.

Benim telefonu droid tools'a bir türlü gösteremiyorum. Ses - tuşu ile power tuşuna basında çince bir menü geliyor. Ses+ tuşu ile power tuşu ile yatan bir android resmi gelip gidiyor sonra telefon açılıyor. Yardım edebilecek var mı?  :yardimyardim:

Arkadaşım telefonu mtk droidden önce vroot programıyla root et sonrada mtk droid ile root edebilirsin...

GT-I9600 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Vroot programı da telefona çince bir program atıyor. Türkçe İngilizce root programları çalışmıyor. Vroot ile root ettikten sonra da droid root etmiyor. İndirdiğim denediğim programların gösterdiği konfigirasyona göre Benim s5 telefonda GPS ve pusula olmadığına kanaat ettim. Bu telefon sadece telefon, Replika telefonlardan fazla birşey beklememek gerek. Akıllı telefona ihtiyacın varsa da gidip orijinal telefon almak gerek ANLADIM.

böyle birşey imkansız. sen mtk işlemcili bir s5 replika aldıysan eğer kesinlikle gps olmaması söz konusu olamaz

mobileuncle tools yükledim,
MTK build kısmında MT6572 diyor,
Bu cihazda GPS ile çalışan hiç bir şey çalışmıyor. Çince açılan programlardan menülerden gına geldi. İhtiyacım olmasa boşver o da olmayıversin diyecem. Varsa bir çözümü yardım et be güzel kardeşim.
Hangi programları indirmem, lazım. PC tarafında neler olacak, telefona neler yüklenecek?
Telefonuma uygun sağlıklı romu nereden bulurum?
bir de nasıl yükleyeceğim?
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap linkinde romlar var, benim telefona uyar gibi. Ama çince belasından dokunamıyorum ki?
Selamlarımla,

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.
Footer menü
Hakkımızda
Bize Ulaşın
Biz Kimiz
Hizmetlerimiz