6572 S3mini Yeni Rom

Başlatan qaxvarrr, 14 Eylül 2014, 01:55:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sp flash toola scatter gosterip yukledim . yukledikten sonra bir daha acilmadi telefon ? ben mi yanlis yaptim sizin ROM dami sıkıntı var calisan telefon su an acilmiyor
Linkback: Ynt: 6572 S3mini Yeni Rom

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
sp flash toola scatter gosterip yukledim . yukledikten sonra bir daha acilmadi telefon ? ben mi yanlis yaptim sizin ROM dami sıkıntı var calisan telefon su an acilmiyor
Romun özellikleri birebir uyuyor mu, kontrol ettiniz mi?
UNBRİCK MASTER - TELEFON CANLANDIRMA USTASI ✔ WEBMASTER - WEBDESİNG ✔
O BİR PRO EDİTOR - MODERATOR - ADMİN ✔

ÜCRETLİ DESTEK SONA ERMİŞTİR...
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş YapLinklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
ÖZEL MESAJ (ÖM) İLE YARDIM ETMEMEKTEYİM.
NOT CURED WİTH A SPECİAL MESSAGE (PM) TO HELP.

TELEFONUM SES VARDI GÖRÜNTÜ YOKTU SİZİN VERDİĞİNİZ ROMU YÜKLEDİM TELEFON EKRAN GELDİ SADECE AÇILIŞTA ANDROİD SİMGESİNDE KALIYOR BU ROMDA YA EKSİK VAR YADA HATA VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

içindeki scatter dosyasını kullan veya komple yukarıdaki yazılımın içine çıkart değiştir düzeliyor cihaz ama elle formatlayın işlem sonunda ok. paylaşan arakadaşa teşekkürler . bir tüyoda bizden olsun :)   :vur: :love:  :by: :neseliiii:

scatter dosyası sorunlu olabilir ama yazılım sağlam . MT6572_Android_scatter  bunu kullanın . klasör içinde var  :tokmakla:

From Venezuela Thanks for sharing, This rom solves the problem of lcd in black :neseliiii: :serefeeeee:

From Venezuela Thanks for sharing, This rom solves the problem of lcd in black :neseliiii: :serefeeeee:

Te soluciono esa rom para la pantalla negra?

HELP ME :aglamaneolusddr: :yardimyardim:

linki yenilermisiniz romu denemek istiyorum tekyürek hocam kitkat rom yokmu stock yada custom farketmez bizim bu 6572 s3 mini gti-8190 replikalar icin varsa konu acarmısınız lütfen tesekkurler

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious