[ROM GT-I9600] MTK6572 MODİFİYELİ %98 TÜRKÇE ROM

Başlatan dreaman26, 13 Eylül 2014, 01:14:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
paylaşım için teşekkürler cihaz bilgilerim bunlar sıkıntı olurmu acaba cwm den yükleme yapamadım dosyayı zipli olarak mı atacağız sd karta yada klasöre çıkartıpmı

sd kartın belleği önemli kurulum için gb mb olayı

Not: Bende her iki yöntemide denedim ama dosyayı görmüyor yapamadım zip şeklinde hiç yok klasörü görüyor sadece
bilgi verebilirmisiniz teşekkürler

paylaşım için teşekkürler cihaz bilgilerim bunlar sıkıntı olurmu acaba cwm den yükleme yapamadım dosyayı zipli olarak mı atacağız sd karta yada klasöre çıkartıpmı

sd kartın belleği önemli kurulum için gb mb olayı

Not: Bende her iki yöntemide denedim ama dosyayı görmüyor yapamadım zip şeklinde hiç yok klasörü görüyor sadece
bilgi verebilirmisiniz teşekkürler

Telefonundaki cwm sanırım sarı renkli olan cwm onunla yükleyemezsin mavi renkli cwm recowery yüklemen lazım zıptan cıkarıp yüklicen
Linkback: Ynt: 6572 GT-I9600 MODİFİYELİ %98 TÜRKÇE ROM
Hardware : MT6572 (MT6589 is Fake!)
Build number : ALPS.JB3.MP.V1.2
Build date UTC : 20140521-103653
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V2, 2013/07/02
Kernel v : 3.4.5 (linux@XzServer) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Wed May
LCD Driver IC :1-ili9806e_fwvga_vdo_dsi

Site rom dolu lütfen biraz araştırın :)

Replika s5 kullanıcıları için harika bir rom paylaşımı emeğinize sağlık.

öncelikle tesekkür ederim verdigin emekler icin usta bu romu kullanıyorum güzel ama bisey sorucam bu yazı fontunu basitce nasıl deyiştiririm anlatabilirmisin
Hardware : MT6572 (MT6589 is Fake!)
Build number : ALPS.JB3.MP.V1.2
Build date UTC : 20140521-103653
Baseband v: MOLY.WR8.W1315.MD.WG.MP.V2, 2013/07/02
Kernel v : 3.4.5 (linux@XzServer) (gcc version 4.6.x-google 20120106 (prerelease) (GCC) ) #1 SMP  Wed May
LCD Driver IC :1-ili9806e_fwvga_vdo_dsi

Telefonundaki cwm sanırım sarı renkli olan cwm onunla yükleyemezsin mavi renkli cwm recowery yüklemen lazım zıptan cıkarıp yüklicen

bendeki mavi renkli cwm recowery Hem zipli hemde klasöre çıkartarak denedim olmadı farklı rom deniyorum dosyayı görüyor yükleme yapıyor ama rom uymadığından telefon açılmıyor sistem geri yüklemesi yapıyorum bende flashtooll denedim oda olmadı teşekkürler ilgin için teşekkürler bazı arkadaşlar gibi insan azarlar gibi konuşmalar olmaz sonuçta çözüm bulmaya çalışıyoruz

Replika s5 kullanıcıları için harika bir rom paylaşımı emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim arkadaşım.

öncelikle tesekkür ederim verdigin emekler icin usta bu romu kullanıyorum güzel ama bisey sorucam bu yazı fontunu basitce nasıl deyiştiririm anlatabilirmisin

Rica ederim arkadaşım,font icin forumda konu mevcut arama kutucyguna yazı tipi degiştirme diye arat bulursun

bendeki mavi renkli cwm recowery Hem zipli hemde klasöre çıkartarak denedim olmadı farklı rom deniyorum dosyayı görüyor yükleme yapıyor ama rom uymadığından telefon açılmıyor sistem geri yüklemesi yapıyorum bende flashtooll denedim oda olmadı teşekkürler ilgin için teşekkürler bazı arkadaşlar gibi insan azarlar gibi konuşmalar olmaz sonuçta çözüm bulmaya çalışıyoruz

Arkadaşım cwm yedegini indirdikten sonra zipli dosyayı klasöre cıkarıp klsörü  hafıza kartı clockworkmod-backup klasörü içine atıp cwm den backup and restore kısmından restore ile yükleyeceksin.

GT-I9600 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Arkadaşım cwm yedegini indirdikten sonra zipli dosyayı klasöre cıkarıp klsörü  hafıza kartı clockworkmod-backup klasörü içine atıp cwm den backup and restore kısmından restore ile yükleyeceksin.

teşekkürler oldu şimdi ellerin dert görmesin

:yardimyardim:  cwm yi nasıl yüklicem ben bu tlefona arkadaşlar

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious