[ROM GT-I9600] MTK6572 MODİFİYELİ %98 TÜRKÇE ROM

Başlatan dreaman26, 13 Eylül 2014, 01:14:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşım şimdi kontrol ettim sorun yok,indirebilmen için siteye üye olman  yada facebook,twitter,google hesaplarından biryle giriş yapman lazım...
Linkback: Ynt: 6572 GT-I9600 MODİFİYELİ %98 TÜRKÇE ROM
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

ayarlardaki arka planı ve bildirimdeki samsung logosunu yok etme gibi bi imkanımız varmı acaba

Arkadaşım en basit olarak istediğin apkları pc ye çıkardıktan sonra 7zip ile drawable-hdpi klasörünü dışarı çıkar ve istediğin resimleri düzenleyip tekrar geri yükle, yada
bu romu indir ve system içinden settigs.apk ve systemui.apk yi ayıkalayıp  romu kurduktan sonra  yada kuruluysa rootexplorer, android commander gibi programlarla  telefonun sysytem-app içine kopyala.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

root explorer den bi türlü kopyalama yapamadım  :yardimyardim:

Slm Usta.Süper bir calisma ,Emegine Saglik. Ben bu Romu Telefona yükledim simdi Sebeke sorunu var Tel. Sebeke bulmuyor dolayisiyla arama yapamiyorum .Aceba bu sorunu Romu degistirmeden cözmem mümkünmü.?
Sorun Halloldu:... Romu Yükledikten sonra Tel. in IMEI nosu Resetlenmis. Dolayisiyla icinde IMEI no olmayan Telefon arama yapamiyor.Sebeke bulmuyor. Romu yükledikten sonra IMEI Nosunu  MTK Droid Tools ile yenide yazmaniz gerekiyor. Sayet bendeki gibi IMEI niz silinmis ise... Herkese Kolay Gelsin  :by:

imei silinmiş derken  baseband  olmassa  telefona imei atılamaz  bilginiz olsun buda serco  ve cache dosyasıyla alakalıdır

basebandınız yoksa bu 2 dosyayı yüklerseniz flash tool ile basebandınız gelecektir   

telefon görüntü verdi hele şükür samsung yazısından sonrası maalesef yok biyardım et hocam buraya kadar geldim
samsung yazıyor bekliyor imei degistirdim

nihayet kurabildim hocam ama wifi hala ağları görmüyor napmalıyım

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious