100-150 TL arasi telefon ariyorum!

Başlatan badyguard, 30 Ağustos 2014, 16:44:15

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba arkadaslar. 100-150 tl arasi telefon ariyorum. Satan varsa cvp yazsin..
Linkback: 100-150 TL arasi telefon ariyorum!

• Android version: 4.1.2
  • LCD Driver IC: 323
  • Gösterim 7,314 
  • Satılık İkinci El Android Telefonlar
  • 11 Yanıt

31 Ağustos 2014, 02:00:52 #1 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2014, 02:03:34 mustafaaltuncu
kardeş verıyım ıste bendeki telefonları tanıdığın teknık servıs yokmu?
  • Android version: MT6572 (UNIVERSAL5410 is Fake!)
  • LCD Driver IC: xxx

kardes sadece cami catlak olani alabilirim. digerini alamam.

Brick olmus telefon var bilgisayara takinca ses geliyr s4
  • Android version: 4.2.2
  • LCD Driver IC: 1nt35517

Elimde note 3 mini var 250 satıyorum telefon temiz orjınal romu var ıcınde istediğim tum uygulamalar yuklenerekde gonderebılırım
  • Android version: 4.1.1
  • LCD Driver IC: 1-hx8389_dsi
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

S5  Hiç Bi Sorunu Yok 230 ' a Satıyorum Kardşm . Ekle Knşlm Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
  • Android version: 4.4.2
  • LCD Driver IC: 1

Arkadaşım bende bir tane HTC m8 çift hatlı replika var 200 tl 3 ay önce aldım çalışması süper 3 aydır deniyorum zaten.
bana mesaj atabilirsin.
  • Android version: 4.4
  • LCD Driver IC: 4.2.0.001

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter Paylaş whatsapp

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Replikacep.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Replikacep.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.