Yanlış rom yükleme sonucu telefonu susan ve yapayan arkadaşlar

Başlatan Dalvik, 24 Kasım 2013, 16:52:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bemim telefonumda coktü acılmıyo falash tool hic görmüyo romda yok dawland modu yok direk factory mode geciyo  :yardimyardim:
Linkback: Ynt: Yanlış rom yükleme sonucu telefonu susan ve yapayan arkadaşlar

Merhaba arkadaşlar, benim de cihazım aynı konu başlığında yazdığı gibi brick oldu :( bende ümidi kesip telefoncuya götürdüm ama eleman 45 liraya virüslü bi rom attı eskisinden de beter oldu. Üstelik imei de atmamış, ben de atamıyorum ne hikmetse anlamadım. Mobil amcayla aldığım imei back up dosyasını da görüyor ama reset attıktan sonra, cihaz benim apk remover pro programıyla kaldırdığım gereksiz sistem dosyalarını da yükleyip imeiyi yüklemeden açılıyor... Dolayısıyla yeni bir rom bulmam lazım ama bu kez size danışmak istiyorum bu konuda. Nasıl bir rom yüklemeliyim bu aşağıdaki cihaza.
Not: daha önceki yüklediğim rom: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

bende de homtom ht7 var bende yanlış rom yükledim. hiç ekrana yazı gelmiyor. orjinal romu buldum ama flaslarken hata alıyorum. herhalde cin rom lazım bilgisi olan var mı

ABİ ALLAH AŞKINA YARDIM ET TEAM WİEWER VEREYİM YARDIM ET ABİ
FACEBOOK PROFİL LİNKİM BU :  Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap  ABİ  ALLAH AŞKINA EKLE KONUŞALIM LÜTFEN YARDIM ET ABİ...  :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

değerli yardımlarınızı rica ederim...

Yardım edermisiniz redmi8a telefonuma redmi8 romu yükledim yanlışlıkla telegon tepki vermiyor napabilirim

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious