Türkiyede Bir ilk 2 Adet CWR S5 Rom FUUL Türkce Hiç Bir Yerde Yok

Başlatan Tekyürek, 18 Ağustos 2014, 22:29:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Burada benim bilgilerim tukeniyor.Zaten bende bu islere yeni basladim sayilir.Bu konu hakkinda Tekyurek veya erd gibi bilgili kisilerden yardim almani oneriyorum.Bu arada Tekyurek erd gibi kisiler online gozukuyorlar imkanininiz varsa yardim edebilirmisiniz ?

Tapatalk zıvırtısıyla yazıyorum.Yazım hataları olabilir.PARDON ! ;)

Son Romdan Sonra hata ayıklamayı açmamışım ondan görmüyormuş :)

Bilgiler Bu
Linkback: Ynt: Türkiyede Bir ilk 2 Adet CWR S5 Rom FUUL Türkce Hiç Bir Yerde Yok

Dostum senin telefonda root aktiflesmemis ki mtk droid toolstaki root secenegine tiklaman lazim ama mobilden girdigim icin su anda sana maalesef destek olamayacagim.

HER ZAMAN HER TÜRLÜ YARDIM ALINIR ;)

Dostum senin telefonda root aktiflesmemis ki mtk droid toolstaki root secenegine tiklaman lazim ama mobilden girdigim icin su anda sana maalesef destek olamayacagim.

Her girişimde roota tıklıyorum zaten :)

Eger root aktiflestirilmis olsaydi should be root shell demezdi.

HER ZAMAN HER TÜRLÜ YARDIM ALINIR ;)

CWM OLUŞTURMAMIDIR NEDİR O OLAYI YAPARKEN BU HATAYI VERİYOR -- ERROR  :Boot unthe public mailing list Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
--- task is complete  --- ama android hala yan yatıyor şekilde :S

Arkadaslar bu rom cwr modda yuklenir flash tool ile yükleme yapilmaz
Indir mis oldugunuz zipli dosyayi  hafiza kartina atiniz ve cwr den yukleyiniz

İşte Sorunda Şu cwr menüsü çince :S  :yardimyardim: hiçbirşey anlamıyorum menüden :( droid tools ile kendi cwmni oluşturma varmış hep hata verdi en sonda oluşturdum 0dan rom yükledim ama hala çince :S ses açma+güçe basıncada yan yatan bir android var hemen kapanıyor cwmmi cwrmidir nedir  ücretsizini google playdan indirdim ama yok çare bulamadım :D

Arkadaşlar s5 aldım sarj göstergesini nasıl beyaz yapabiliriz :alsana: :alsana: :alsana: :alsana: :alsana:

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious