MTk 6575 S4 HAFIZA SORUNU COZUMU BURUN İCERİYE

Başlatan Tekyürek, 11 Ekim 2013, 22:26:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

telefon açılmıyo diyoruz buda özellikle söylüyorum yedek almadan işlem yapmayın bune ?  telefon açılmıyor kardeşim yedeği nerden yüklüyeceksin ?????
Linkback: Ynt: MTk 6575 S4 HAFIZA SORUNU COZUMU BURUN İCERİYE

çözdüm tamam bataryayı çıkarın 5 dk beklesin sonra ses kısma ses açma + power tusşlarına basın bataryayı taktığınız anda  hemen yani cwm açılmıyosa bile açılır ama wipe cache falan yapsanızda telefon açılmaz yedekten yüklemek şart

sonuçta biraz ugraşınca bu işler oluyormuş demi

görmedigimiz bir telefona  burdan yorum yapıyoruz
her nekadar bu işi biliyosak desekte bizimde yanılabildigimiz yerler oluyor 

sizce 25000 kişinin sorununa cvp vermek kolaymı ?

biz sadece yardımcı olmaya çalışıyoruz 

herhangi bir yapacagınız işlemde formumuz sorumlu degildir çünki bu sizin özgür iradenizle vermiş oldugunuz bir karardır

yönetim  ekibi her nekadar  yardım etmeye çalışsada sorunu çözecek yine sizsiniz formumuzda her sorun için neredeyse hepsi ile alakalı konular mevcut

kolay gelsin

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

yardımcı olmak istiyosanız ilk önce kendiniz deniyeceksiniz.Öyle bikaç telefonda denedim oldu falan değil.Ekran görüntüleriyle birlikte.25000 kişiye yardımcı olmak zorundada değilsin.YARDIMA İHTİYACI OLANLARA yardım edebilirsen (!) oda bize yeter

cwm moda geçmeden direk açılıyor telefon nasıl halledebilirim

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious