STOCK APK DOSYALARI İLE İLGİLİ SORUN

Başlatan MTK 6572, 12 Ağustos 2014, 23:27:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
DEDİĞİM YOLLA YÜKLEDİM S5MUSİC.ZİP'İ FAKAT WİDGETTA BAŞARILI OLURKEN MÜZİK UYGULAMASINI AÇTIĞIMDA İSE MÜZİK DURDU HATASINI ALIYORUM.BAŞKA ÇÖZÜMÜ VARMIDIR ACABA ?
Wipe cache yap. Dikakat et wipe data yapma. Wipe data format atar.
Linkback: Ynt: STOCK APK DOSYALARI İLE İLGİLİ SORUN
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

Wipe cache yap. Dikakat et wipe data yapma. Wipe data format atar.
ŞU WİPE CACHE KONUSUNU BİRAZ AÇARMISIN ? VE BANA MESAJLAŞMA UYGULAMASINIDA DÜZENLEYEBİLİRMİSİN ? VEYA NASIL DÜZENLENECEĞİ KONUSUNDA BİLGİ VERİRSEN KENDİM HALLETMEYE ÇALIŞIRIM  :yardimyardim:  :sos:
HER ZAMAN HER TÜRLÜ YARDIM ALINIR ;)

Dil düzenlemesi veya görüntü düzenlemesi yapacaksan apk edit, apk düzenlem diye formda arat. Bir çok konu ve uygulama var işine yarayacak. Önce biligi topla sonra uygulamaya başlarsın. Her hangi kodlama ile çalışmışsan daha önce aradığını bulmakta zorluk çekmezsin. Düzenlemeyi hem telefon uygulamalarıyla hem pcden yapabilirsin. Konu çok geniş olduğundan derinlere inmicem.
Bir kaç link

Gerisi senin azim ve becerilerine kalmış.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious