MT6572 Galaxy S IV(I950X) CWR Rom geldi

Başlatan Tekyürek, 09 Ağustos 2014, 15:23:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

merhabalar. bu romun mühendislik kodu ve logo kodu nedir acaba.android diye açılıyor

neyse hallettim ben *#831#*  .hayırlı uğurlu olsun

merhaba
elimde glaxy grand 2 var verdiğiniz droidtool resmi ile bire bir aynı sadece lcd driver farklı. acaba bu romu cwm ile kursam çalışırmı. lcd hariç bütün özellikler noktası virgülüne kadar aynı.

üstad tel brick olmuştu bu romu flashla attım. E^kran üstü beyaz altı sarı şeklinde açılıyor. Ne yapacağız. Özellikler aynı.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
üstad tel brick olmuştu bu romu flashla attım. E^kran üstü beyaz altı sarı şeklinde açılıyor. Ne yapacağız. Özellikler aynı.

aynnen açılış seside geliyor.yardım edermisiniz

aynen beyler bendede  sarı oldu alt kısım  :puusudusdu:      telefon=sm-g9006v  S5

sanırsam ekran driveri uymuyo  :okey:
Linkback: Ynt: MT6572 Galaxy S IV(I950X) CWR Rom geldi

evet aynen  ekran driver tutmadıgından ekran gelmiyor yaklaşık 20 çeşit s5 var  hepsinin lcd driver i farklı  yükleme yapmadan önce yedek almanızı öneriyorum
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious