Samsung Galaxy S5 Rom CWR ROM İLK KEZ BU FORUMDA !!!!!!

Başlatan Tekyürek, 08 Ağustos 2014, 00:00:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar ben site icin romu yuklemeye calistim ancak benim telefonumda uyum saglamadi install zip den yukedim yuklemeye baslayinca telefon kapandi ve brick oldu

Lutfenn DİKKAT

MTK6572 GT-İ9008 MODEL TELEFONA SAHİP KULLANICILAR BU ROMU YUKLEMESİN UYUM SAGLAMAZ

KOLAY GELSİN
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

LÜTFEN ROM YEDEĞİNİZİ ALMADAN ROM YÜKLEMEYİNİZ
TEŞEKKÜR BUTONUNA BASMAYI UNUTMAYINIZ

ben bu indirdiğim dosyayı nasıl yüklüycem kardeş şimdi ?  :yardimyardim: :yardimyardim: ACİL YARDIM KARDEŞ TELEFON ROOTLU. SADECE BU ROMU YÜKLEME İŞİM KALDI ACİL YARDIM LÜTFEN

Arkadaşım okadar büyük yazmana gerek yok    telefonun çöktümüki acil diyosun ?
egerki çökmüş ise

buyurun anlatım

tabiki paylaşmış oldugum konuda ki romu  flas tool ile yüklenmez aşadaki videodaki gibi yüklenir

cwr rom ise  aşadaki videodaki gibi yüklenir

Evet telefonum coktu. Biliyorum isiniz basinizdan askin ama bi yardimci olurmusunuz. Aksam hani bu cwr midir nedir onu rom installer ile yuklemeyi denedim ve artik telefonu acmaya calistigimda samsung yazisinda oyle kaliyor factory reset atsam diye dusunuyom ama o bolum de korecemidirçincemidir artik neyse. Eger g mail hesabima mesaj atma imkaniniz olursaa telefonun videosunu gondercem hocam. Kolay gelsin.  :okey: :yardimyardim: :alsana: :kafams23:

rom uymadıgı için açılışta kalıyodur

şöyle bişey deneyiniz   wipe data resset yapınız bide öyle deneyiniz ve romu tekrardan kurunuz kernal lcd driver   iniz nedir bunları biliyormusunuz egerki bu  telefon  bilgilerini bilmiyorsanız işiniz biraz zor  peki yedeginizdemi yok 
yedek almış iseniz  kolay geri yüklenir ister restore yedegi isterse flash  tool yedeginiz varsa telefonunuza geri romunuzu yükliyebilirsiniz  şayet  telefon bilgilerini bilmiyor iseniz bütün romları denemeniz gerekiyor s5 romu nekadar varsa hepsini tek tek denemeniz gerekiyor

odamı olmadı falaş toool yedekleri denicek siniz tabiki kernal sürümünü bilmiyorsanız böyle yapmanız gerekiyor  egerki kernal sürümünüz ve lcd driver inizi biliyorsanı z  buraya yazınız  bizde uygun bir rom bulalım

her telefon farklı bir firmada üretildigi için  hepsinin romu birbirine olmaz  her telefonun içerisindeki parçalar farklı  ondan dolayı dreverler  uyumsuz olur bence   dediklerime bir bakın 

Hocam bildigim ozellikler bunlar
Hardware: mt6572
Kernel version: 3.4.5(eng.linux.1396613946)  rica etsem gmailime mesaaj atarmisiniz. Nasil yapacagimi, hangi programla ro,m yukleyecegimi buldum sadece rom bulmak kaldi. Bi de factory reset menusu çince. :sadeddd:

dostum bana aşadaki resimde yazanlar gibi senin telefonunda böyle bilgileri olması lazım bunları bilmessen işimiz zor

örnek resim  sana

yukardaki resimdeki gibi bilgiler  olması lazım senin telefonun  ?
Linkback: Ynt: Samsung Galaxy S5 Rom CWR ROM İLK KEZ BU FORUMDA !!!!!!

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious