SAMSUNG S4 6575 480/800 ROM moon jun serisi hiç kimsede yok :)modifiyeli

Başlatan Tekyürek, 11 Ekim 2013, 22:24:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SAMSUNG  GALAXSİ S4 İÇİN ROM moon jun serisi
480/800 LER İÇİNDİR

LİNK ÇOK  YAKINDA SİZİNLE

ROOT@GLZHONG-DESKTOP(GCC VERSİON 4.4.3(GCC)#2PREEMPT TUE JUN 4 18.57.47 CST  2013

anaband sürümü
MAUI.11AMD.W12.22SP.V17.2013/05/08/11.12

KERNEL SÜRÜMÜ
3.013
1313V15
moon  jun 4 18.57.47 cst 2013( MOON JUN) 

model
GT-İ9500
ANDROİD VERSİYON 4.2.2

gösterdiginiz ilgi için tşkler sizlere herzaman en iyi romu sunmaktan kıvanç duyacagım bunu bilmelisiniz
modifiye dedigim zaman basit algılamayın degiştirilen pek çok nokta var bunu biln

DEGİŞİME UGRAYAN YERLERDEN KISACA BAHSEDEYİM

1: GOOGLE SERVİS ELDEN GEÇİRİLMİŞTİR GOOGLE TAALK ÇALIŞTIRILABİLİR DURUMA GETİRİLMİŞTİR
2: GOOGLE BACKUP Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap BOOKMARK SENKRONİZE .GOOGLE HESAP YÖNETİCİSİ. GOOGLE HİZMETLER Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap KİŞİLER SENKTORİZE.GOOGLEMETİNKONUŞMA MOTORU. GOOGLE Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap ORTAGI KURULUMU .GOOGLE ONE TİME INİT  GİBİ BİR ÇOK NOKTADA  DEGİŞİKLİKLER YAPILIP ROM İÇERİSİNE ENTEGRE EDİLMİŞTİR
3: VİCEOSHART YANİ SESLİ ARAMA MOTORU ROM İÇERİSİNE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE ENTEGRE EDİLMİŞTİR
4: WALKMAN MÜZİK GÖRSELLEŞTİRİCİ ROM İÇERİSİNE ENTEGRE EDİLMİŞTİR VE KENDİ MİZİK ÇALARINDA DA DEGİŞİKLER UYGULANMIŞTİR  İKONLAR VS  GİBİ  GÖRSELLEŞTİREN DUVAR GİBİ EKLENTİLER
5:AÇILIŞ BOOT EKRANI  ORJİNALİ İLE AYNI DURUMA GETİRİLMİŞTİR  AÇILIŞTA ORJİNAL SAMSUNG GİBİ AÇILIR FABRİKA AYARINA DÖNSENİZDE DEGİŞMEZ  AMA SİZ *#0066# YAPARSANİZ  BOOT ANİMATAN  2 YE GEÇMEKTEDİR AŞAGIDA PAYLAŞMIŞ OLDUGUM RESİMDEKİ GİBİ OLACAKTIR

6:HABERLER  VE HAVA DURUMU  SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE BULUNDUGUNUZ İLİN HAVA AKIŞINI GÖSTERİR DURUMA GETİRİLMİŞTİR
7:SMART KLAVYE İÇERİSİNDE OYNAMA YAPILARAK BAŞARILI BİR ŞEKİLDE ROM İÇERİSİNDE YERİNİ ALMIŞTIR
8:HARİTALAR VE NAVİGASYON BETA SÜRÜMÜ İLE DEGİŞTİRİLMİŞTİR
9: SİSTEMİN DAHA AZ RAM HARCAMASI İÇİN ÖNEMLİ DERECEDE  AYARLAR YAPILMIŞTIR
10:WİDGETLER OLARAKTA YOHO HAVA DURUMU  YAHOO NEWS EKLENMİŞTİR
11:ALARM VE MİZİK SESLERİNE EXSTİRA SESLER EKLENMİŞTİR
12:İNTERAL İLE SD KART YER DEGİŞTİRİLMİŞTİR BİLDİGİMİZ GİBİ SİSTEMİN KURULU OLDUGU ALAN 500MD İDİ BEN BUNU DEGİŞTİRDİN 2.7 GB OLAN SD KART KISMINA KURULACAKTIR PAYLAŞMIŞ OLDUGUM ROM 
13: ÖNEMLİ DİKKATLE DİNLEYİN PAYLAŞMIŞ OLDUGUM ROMU  TELEFONUN KENDİ HAFIZASINA ATIPTA KURMAYIN  EXTİRA BİR HAFIZA KARTI TAKIN ONUN İÇİNE ATIN  VERMİŞ OLDUGUM ROMU ORDAN KURULUM OLARAK GÖSTEREREK KURUN   BU SAYEDE İNTERAL İLE HAFIZA KARTININ YERİ DEGİŞMİŞ OLACAKTIR  2.7 GB LIK YERDEN KURARSANIZ  İŞLEM BAŞARISIZ OLACAKTIR

KURULUM AŞAMASINDA BERABERİNDE İÇERİSİNDE KURULACAK PROGRAMLAR

YOUTUBE.WHATSAP. S NOTES.FACEBOOK.OFFİCESUTİTE.ELFENERİ.GMAİL.GPS DURUM.HABERLERVE HAVA .GNOTES.ADOBE AIR.POWERRAMP.AKLIMA GELMEYEN DAHA BİR ÇOK PROGRAM

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Arkadaşlar  tamamen benim çalışmamdır iyi günlerde kullanın

buyurun link aşagıda 

RAR ŞİFRESİ BÜYÜK HARFLERLE : Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

DOSYAYI İNDİRDİKTEN SONRA  WİNRAR İLE SIKIŞTIRILMIŞ DOSYADAN ÇIKARIN İÇERİSİNDE ROM SIKIŞTIRILMIŞ DOSYANIN  ZİP ŞEKLİNDE MASA ÜSTÜNE RARDAN ÇIKARIN

root uygulaması buyurun

RECOVERY BUYURUN

yep yeni bootanimaton 2 ile tanışın

Linkback: SAMSUNG S4 6575 480/800 ROM moon jun serisi hiç kimsede yok :)modifiyeli
  • Gösterim 11,365 
  • MTK6575 , 6577 Galaxy S4 4.7 İNÇ telefonlar Rom
  • 9 Yanıtlar

toplantı MODUNu sectiğimde titreme yapıyordu...Şimdı sectıgımde titremıyor...sebebi nedir tüm ayarları yapılmasına rağmen  (not:daha önce fabrika ayarlarına dönulmuştür)

kamera ve sensörler çalısmıyor yardım ..

Hardware : MT6575 (UNIVERSAL5410 is Fake!)
Model : GT-I9500
Build number : JDQ39.I9500ZHUAMDE
Build date UTC : 20130708-065020
Android  v : 4.2.2
Baseband v: MAUI.11AMD.W12.22.SP.V17, 2013/05/08 11:12
Kernel v : 3.0.13 (root@glzhong-desktop) (gcc version 4.4.3 (GCC) ) #1  Mon Jul 8 14:48:44 CST 2013
Uboot build v : MAIN2.2.ubt.2305
LCD Driver IC : 1-hx8369b_dsi_vdo

ÜSTADIM BU VERMİŞ OLDUGUN 6575 ROM  U  NU BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KURDUM  LAKİN.. WİFİ   İLE İLGİLİ SIKINTI VAR..  Wİ Fİ ETKİN HALE GELMİYOR..   TELEFONUM  S4 VE   PAYLAŞTIGIN SERİ    BENDEKİ  İLEAYNI SIKINTI NEDİR  NE YAPABİLİRİM..  :kafams23:

ÜSTADIM BU VERMİŞ OLDUGUN 6575 ROM  U  NU BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KURDUM  LAKİN.. WİFİ   İLE İLGİLİ SIKINTI VAR..  Wİ Fİ ETKİN HALE GELMİYOR..   TELEFONUM  S4 VE   PAYLAŞTIGIN SERİ    BENDEKİ  İLEAYNI SIKINTI NEDİR  NE YAPABİLİRİM..  :kafams23:
Aşşağıdaki konuyu inceleyebilirsizniz.

TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Ben bu romu bugün bir telefona yükledim ancak öyle çok da ahım şahım bir fark görmedim...  Eklenen uygulamalar zaten google play'den de indirilebiliyor... Sistem ile ilgili bir fark göremedim...

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious