Replika galaxy s5 ekran dönmüyor

Başlatan aydd, 05 Ağustos 2014, 18:20:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

arkadaşlar galaxy s5 replika var bu cihazı fabrika ayarlarına dönsek bile ekran otomatik dönme işlemi yapmıyor neden olabilir bilgi verebilirmisiniz tşkrler
Linkback: Replika galaxy s5 ekran dönmüyor
  • Gösterim 7,719 
  • SP Flash Tool ile İlgili Konular Ve Paylaşımlar
  • 6 Yanıtlar

Değiştirebilirsen telefonu değiştir. Nedenleri :
1- Rom uyumsuzluğu
2- Sensörler bozuk
3- Sensor driverlar eksik

Sonuç olarak telefonu değiştirmeyi dene.
Değiştiremem dersen telefonu rootla ve sonra mtk droid toolsla yedek al. Rom denemeleri yap.
Bu işlem riskli bir iş. Risk almak sana kalmış.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

wipe factory reset yaptım düzelmedi. samsung yazısı falan gitti yerine weel yazısı geldi

S5 logo kodları var onları dene logo geri gelir.
Birde  telefon arama kısmına *#0# tuşlarına bas test mode girecektir. Oradan sensörler bak g sensörler çalışıyormu. Sensörler çalışıyorya.
Yukarıdan kayarak gelen wifi, bluetooth gibi ayarların olduğu yerde. Oto döndür seçeneğini bul onu aktifleştir. Bu aktif değilse dönmez.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

*#0*#  test moduna girip kontrol ettim hocam sensor xyz sürekli 0 da kalıyor yani değişme olmuyor telefonu hareket ettirsemde. sensörler bozuk yada arızalı sanırım. romla alakalı değil herhalde. bu sensör onarımı mümkünmü ?

bu arada logoyu hala değiştiremedim samsung yapamadım vediğiniz kodlar ile

YA BENİMKİDE SYROX TABLET TELEFON DEGİL AMA BENİMKİNEDE Bİ EL ATABİLRMİSİNİZ ABİLER LÜTFEN...

:yardimyardim: :yardimyardim: :yardimyardim: :love: :love: :love:

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap |
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap | Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious