telefonum hard brick oldu

Başlatan wahset0010, 04 Ağustos 2014, 18:55:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

arkadaşlar sabah konu açmıştım root atamıyorum diye daha sonra root atıp supersu yu kurdum fakat imei sahte olduğu için  imei attım ardından telefonu kapattım daha sonra açmaya çalıştığımda sürekli reset atıyodu bende cwm den restore ettim fakat buseferde apple logosunda kaldı hiç bi tuş kombinasyonunu kabul etmiyor usb ile pc ye bağladığımda bağlantı sesi geliyor ama dosyalar görün müyor (daha doğrusu okumuyor) acaba usb jig işe yararmı yada sp flash tool ile scater fln test point yapılıyormuş işe yaramı  :yardimyardim:  :yardimyardim:
Linkback: telefonum hard brick oldu
  • Gösterim 13,374 
  • Replika iPhone 5 Rom İstek/Sorunlar
  • 17 Yanıtlar

Ya ümitsizsiniz. Ya da ümit sizsiniz.
Ya çaresizsiniz. Ya da çare sizsiniz.

Test pointe gerk yok o en son aşama. Yedeğin varmı flash veya cwm varsa yedeğini yükle. cwm den wipe data yap. Yedeğin yoksa şimdiki halini cwm den backup yap.
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
Test pointe gerk yok o en son aşama. Yedeğin varmı flash veya cwm varsa yedeğini yükle. cwm den wipe data yap. Yedeğin yoksa şimdiki halini cwm den backup yap.
yedeğim var ama cwm ye giremiyorum

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Bir teşekkürü bize çok görmeyin.

yedeğin yoksa en az 15 yada 20 adet rom yuklemen gerek ya tutarsa gibilerden zorr bii işlem  yok ben uğraşamam dersen ücretli servis işi yapan arkadaşlar var burada admin ve ben TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ..

Cep telefonu servis Ağı

Flashtool yedeğin var mı
droid toolstan yedek almıştım onla halledemezmiyiz

droid toolstan yedek almıştım onla halledemezmiyiz

Arkadaşım droid tools dan aldığın yedeği flash tool ile yüklenebilir hale getirirsen halledebilirsin.
Konu linki: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Arkadaşım droid tools dan aldığın yedeği flash tool ile yüklenebilir hale getirirsen halledebilirsin.
Konu linki: Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
olmuyor  Preparation of files for FlashTool is impossible, file isn't found hatası veriyor

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious