.:: MTK65xx Serisi RAM Yükseltme ::.

Başlatan Tekyürek, 23 Kasım 2013, 18:18:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

:D yapıyım dedim telefon siyah ekranda kaldı boşverin hiç uğraşmayın :D
Linkback: Ynt: .:: MTK65xx Serisi RAM Yükseltme ::.

arkadaşlar sakın denemeyin deniyorsanızda yedeginizi alın deneyin ama bir boka yaramaz bilginiz olsun ram yükselmez ..ram bir donanımdır ..unutmayın sadece hafıza kartına bosluk yaratıyor oda telefonun hafızası gibi görüyor .. ama yedek almadan sakın yapmayın yoksa telefonsuz kalırsınız...

ARKADASLAR SAKIN DENEMEYIN SAYET DENEDIM VE BRICK OLDU.BUNU USTACA YAPMANIZ LAZIMKI BUNUDA ILK DEFA YAPAN BIRININ YAPMASI IMKANSIZ.BANA BIRI YARDIM EDERSE COK SEWINIRI TELIM KAPANDI Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap YAPMALIYIM

Anlatımda Yanlışlık var.

bu şekilde olması gerekiyordu.

dahili hafıza 1 gb olanlar 256 mb.
                 2 gb olanlar 512 mb.
                 4 gb olanlar 1 gb.
                 8 gb olanlar 1-2 gb.
               16 gb olanlar 1-2-3 gb.
               32 gb olanlar 1-2-3-4 gb. olarak swap ram (takas alanıdır ram değildir.) oluşturabilirler. aksi seçilenlerde cihaz brick olur veya işlem başarısız olur. cihazlardaki en yavaş ram'dan daha hızlı ve  o ram'in hızına yaklaşan hafıza kartı yoktur.  (bir kaç sene bekleyin belki class 50 falan çıkartırlar.)

hocam senin dediklerini yaptık ve sadece ekranda mediatek yazısı var başka hiç bir şey yok yani açılmıyor yardımcı olursan sevinirim cwm mod çalışıyor fakat telde veya sd kardta rom yok nasıl düzelte bilirim şimdiden teşekkürler

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap
hocam senin dediklerini yaptık ve sadece ekranda mediatek yazısı var başka hiç bir şey yok yani açılmıyor yardımcı olursan sevinirim cwm mod çalışıyor fakat telde veya sd kardta rom yok nasıl düzelte bilirim şimdiden teşekkürler

hangisini yaptın ?

bende bi mtk 6572 s4 vardı ekran 480*854 bunu yaparken açılmaz oldu mediatek yazısında kalıyo recovery açılıyo cwm yüklü değildi zaten kendi recoverysinde de factory reset deyince error diyo ne yapmam lazım tekrar açılabilir mi telefon karnel lixiuyum mht

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ram yükseltme de anlattığın gibi yaptım cihaz s4 kore 6572 rot yüklü ram 2 gb dedim ve bir daha açılmadı sadece mediatek geliyor ekranda öylece kalıyor yedekgi yok fazla anlamadan yaptık hata etmişim peki bu cihazı aça  bilirmiyim cwm mot çalışıyor teşekkürler...

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious