Replika telefonlara rom yükleme ve yedek alma (videolu anlatım)

Başlatan Tekyürek, 23 Kasım 2013, 09:13:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Telefonunuz S3 Mini ise ve resimdeki özellikler ise telefonunuzun romu bu.

Sp Flash Tool Linki:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Cwm Linki:
Linkback: Ynt: Replika telefonlara rom yükleme ve yedek alma (videolu anlatım)

ABİ SEN BANASP FLASH TOOL LA KURMA VIDEO SU FLAN WARSA BEN INU IZLEYEYIM ONA GORE HAREKET EDERIM ROM UM WAR AMA BENDEKI ROMU KURAYIM BN SENIN KINI DE INDIRDIM

SONRA ONU CWM DEN KURARIM TABI GER RECOVERY MOD YADA FACTORY MOD ACILIRSA  ASLINDA BENM SENDEN ISTEGIM SU
TELEFUN BU DURUMDAYKEN ONU NASIL FACTORY MOD YADA DIERRECOVERY MOD DA ACABLRM PC ILE CUNKU EGER RECOVERY MOD ACABLRSM HEM SIFIRLARIM HEMDEKENDI YENI ROMUMU KURARIM ONCEKI ALDIGIM YEDEK DE WAR AAMA ONU NASIL ZIP HALINE GETIREBLRM KLASURUN ICINE ATITM DA

Bu bölümü ve burdaki videoları kendi sorununun durumuna göre izle. Takıldığın yer olursa yardımcı olalım tekrar.

Replika telefonlara rom yükleme ve yedek alma

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap Replika telefonlara rom yükleme ve yedek alma[/url]

arkadaşlar videoyu izleyerek  sizde rom yükleyebilirsiniz

rom yüklüyeceğim ve sp tools ile fakat hiç işlem yapmıyor usbye taktımtan sonra driverleri yükledim yardımlarınızı bekliyroum

Arkadaşım hiç işlem yapmıyo derken hatamı veriyor,driverlerini eksiksiz kurduysan ve telefonu yükleme konumuna getirmeyi biliyosan çalışması lazım.
TELEFONA ROM YÜKLEMEDEN ÖNCE MUTLAKA HATASIZ YEDEKLERİNİZİ ALINIZ!!!
KONU AÇMADAN ÖNCE FORUMDA ARAŞTIRMA YAPINIZ!!!
TEŞEKKÜR BUTONUNU KULLANMAYI UNUTMAYINIZ!!!

Arkadaşım hiç işlem yapmıyo derken hatamı veriyor,driverlerini eksiksiz kurduysan ve telefonu yükleme konumuna getirmeyi biliyosan çalışması lazım.

hocam hata vermiyor baya bekliyorum program işlem yapmıyor usb portunu görüyor fakat ilerleme olmuyor, driverleri eksiksiz yükledim

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious