MT6575 S4 ROM YÜKLEME SORUNU

Başlatan yerebakan, 16 Kasım 2013, 10:35:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba,

mt6575 s4 cihazım açılmıyordu flash tool ile aşağıda bilgileri yazan, internetten bulduğum yedeği geri yükledim.. power tuşuna basınca ekran ışığı geliyor fakat öylece kalıyor. cwm moduna girebiliyorum ancak yükleme nasıl yapılır bilmiyorum. konu hakkında bilgisi olan yardım edebilirmi?

saygılar

Software Version : JDQ39.I9500XXUAMDE
Android Version : 4.2.2
Base Band : MAUI.11AMD.W11.50.SP.V19, 2012/07/24 14:10
Manufacturer : samsung
Brand : samsung
Model : GT-I9500
Product Name : ja3gxx
Version Info : Linux version 3.0.13 (liuxiuyun@mht-05) (gcc version 4.4.3 (GCC) ) #1 PREEMPT Wed Jul 10 15:54:55 CST 2013

Linkback: MT6575 S4 ROM YÜKLEME SORUNU
  • Gösterim 12,592 
  • MTK S4 65XX Sorunlar Ve Rom İstekleriniz
  • 12 Yanıtlar

kardeşim romun uygun degil büyük ihtimalle çözünürlük sıkıntı çıkarıyor telefonun çözünürlügü kaçsa ona göre bir rom yükle

telefonumun resimleri aşağıdaki gibidir. yardımcı olabilirmisiniz?

Kardes sitedeki romları da dene uyan bi tane vardır

siteden 15 e yakın rom denedim flash tool ile olmadı hiç birisi kırmızı barı geçmiyor. bir tanesi tam yüklendi ondada cwm giriyor sadece

cwr modda data resset  yaptınmı ?
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

cwm moda hangisi girdi biliyonmu bende atayım o romu benimkinde tık yok

telefonumun resimleri aşağıdaki gibidir. yardımcı olabilirmisiniz?

"yerebakan" kardeş telefonunun aynısı bende var...şu anda romdan dolayı açılmıyo telefonun yedeği varsa lütfen paylaşırmısınız.....ÇOK ACİL..!!!!!  :yardım: :yardım:

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious