MTK 6577 SERİSİ S4 ROM

Başlatan ertay, 13 Kasım 2013, 21:13:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TEKYÜREK DAHA ÖNCE YEDEĞİ SİTEYE ATTIM AMA SİTE DEĞİŞİNCE ÖYLE KALDI.İNDİRİP YENİ ROM YAPACAĞIM DEMİŞDİN. ŞİMDİ TEKRAR ROM EKLİYORUM EĞER İLGİLENİRSEN SEVİNİRİM
Linkback: MTK 6577 SERİSİ S4 ROM
  • Gösterim 10,291 
  • MTK S4 65XX Sorunlar Ve Rom İstekleriniz
  • 10 Yanıtlar

yedek adresi     Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

ben sen unuttun sanmıştım :)  takmıssın bir kere kafaya :D   iyi ya elimize alalım bunu  bir seferligine
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

yaparsan sevinirim ve teşekkür ederim

tekyürek bu rom ne zaman yapılıp yayınlanır. bir bilgi verirsen sevinirim. telefon yakında gidecek bende olmayacak.kardeşim kullanacak yakın zamanda yaparsan sevinirim rom.

merheba benim adım muammer.
tek yürek hocam sana nasıl ulaşa bilirim acil....

tekyürek rom ne zaman yapacaksın. bir cevap yazarsan sevinirim.rom yapmanı bekliyorum telefon berbat durumda yeni rom yaptığında düzelir belki

ertay  forumda rom dolu neden onları denemiyosun  belki aradıgın rom burdadır
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor Üye ol Veya Giriş Yap

Paylaş whatsappPaylaş facebookPaylaş linkedinPaylaş twitterPaylaş myspacePaylaş redditPaylaş diggPaylaş stumblePaylaş technoratiPaylaş delicious